بازار ۱۲ میلیارد دلاری خدمات ابری در حوزه بهداشت و درمان

1394/04/23

رایورز - مرکز تحقیقاتی Research and Markets بر اساس آخرین بررسی خود گزارشی را در مورد وضعیت بازار جهانی خدمات پردازش ابری در حوزه بهداشت و درمان منتشر کرد.

به گزارش رایورز به نقل از بیزنس‌وایر، این مرکز تحقیقاتی گفت طی سال ۲۰۱۴ میلادی ارزش بازار جهانی خدمات پردازش ابری در حوزه بهداشت و درمان ۴.۲ میلیارد دلار بوده است که پیش‌بینی می‌شود با میانگین رشد سالانه ۲۰.۱ درصدی رقم مذکور تا سال ۲۰۲۰ میلادی به ۱۲.۶ میلیارد دلار برسد.

خدمات پردازش ابری در حوزه بهداشت و درمان به مدل‌های ویژه فناوری اطلاعات مربوط می‌شود که هزینه سیستم‌های سازمانی را کاهش می‌دهد، دسترسی به شبکه‌ را آسان می‌کند و منابع سازمانی را آسان‌تر به اشتراک می‌گذارد.

پیش‌بینی شده است که به دنبال افزایش درخواست برای نسل جدید سیستم‌های سازمانی، گسترش سرمایه‌گذاری‌ها و روی کار آمدن فناوری‌ای جدید، خدمات پردازش ابری مرتبط به حوزه بهداشت و درمان طی پنج سال آینده رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کند.

 

 

بازار جهانی خدمات ابری در حوزه بهداشت و درمان به دو بخش سیستم‌های اطلاعاتی کلینیکی (CIS) و سیستم‌های اطلاعاتی غیرکلینیکی (NCIS) تقسیم می‌شود که پیش‌بینی شده است در سال ۲۰۱۵ میلادی هر دو بخش رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کنند.

کارشناسان مرکز تحقیقاتی Research and Markets پیش‌بینی کردند ارزش بازار جهانی خدمات ابری مرتبط با صنعت بهداشت و درمان در پایان سال ۲۰۱۵ میلادی ۵.۷۳ میلیارد دلار خواهد بود.

اخرین اخبار