مایکروسافت در سال آینده میلادی تمرکز بیشتری روی ویندوز 10 می‌گذارد

1397/08/28

رایورز - سال 2018، شرکت مایکروسافت به خاطر ویندوز 10 باگ‌ها و مشکلات زیادی در پیش روی خود داشت ولی اعلام کرده است که در سال آینده میلادی تمرکز بیشتری روی بهبود ویندوز 10 خواهد گذاشت.

 

در سال 2018، هر روز اخبار و مطالب مختلفی در مورد ایرادات و باگ‌های ویندوز 10 منتشر می‌شد و به همین خاطر از طرف منابع مختلف، انتقادات زیادی به شرکت مایکروسافت وارد می‌شد و همه از این شرکت می‌خواستند که با دقت و تمرکز بیشتری با مسئله ویندوز 10 برخورد کند. این سیستم عامل، کاربران زیادی دارد و به همین خاطر لازم است که مایکروسافت حساسیت بیشتری روی بهبود این ویندوز داشته باشد.

به نقل از ورج، سال 2018، سال خوبی برای ویندوز 10 نبود. در اوایل سال جاری میلادی، مایکروسافت، به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 را با تاخیر به بازار عرضه کرد. بعد از آن با مشکلات دسکتاپ و فیریزینگ کروم مواجه شد و مجبور شد آنها را حل کند. گفتنی است که مایکروسافت اخیرا به روزرسانی اکتبر 2018 را به بازار عرضه کرد.
 
در به‌روزرسانی اکتبر 2018، مشکلاتی وجود داشت و همین مسئله، شکایت کاربران زیادی را برانگیخت. مشکلی که در این ویندوز وجود داشت این بود که فایل‌ها به صورت خودکار حذف می‌شد. به تازگی مهندسان با ایجاد یک سری تغییرات توانستند به راه حلی برای این موضوع برسند و در نهایت یک سال بد برای ویندوز 10 رقم خورد. 

رایورز

 

به تازگی مایکروسافت اعلام کرده است که مشکلات کیفی ویندوز 10 را گردآوری کرده است و قصد دارد که با یک همکاری فشرده گروهی و به مرور زمان آنها را حل نماید. این شرکت به بازخوردهای کاربران هم توجه دارد و سعی دارد که از این به بعد با انتشار مطالب در وبلاگ، با شفافیت بیشتری در جهت اصلاح و بهبود ویندوز 10 عمل کند.
 
به تازگی نسخه اکتبر 2018 مجددا عرضه شد و این شرکت قصد دارد که در سال آینده میلادی با دقت و تمرکز بیشتری روی این به‌روزرسانی‌ها کار کند تا از وقوع چنین موضوعاتی تا حد امکان جلوگیری نماید.

تست ویندوز واقعا کار ساده‌ای نیست. حدود 700 میلیون دستگاه از این ویندوز استفاده می‌کنند که با هم تفاوت دارند و این تفاوت موجب تفاوت در عملکرد ویندوز می‌شود. بنابراین متخصصان مایکروسافت باید به گونه‌ای کار کنند که اشکالات ویندوز را با این 700 میلیون دستگاه بسنجند و مشکلات احتمالی را برطرف کنند.

اخرین اخبار