شرکت صنعتی ترموفناوران پارس در جمع مشتریان واحدهای تولیدی و صنعتی رایورز

1401/05/12

شرکت ترمو فناوران پارس از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی دفتر کل کالا دارای بیش از 30 سال سابقه­‌ی فعالیت در زمینه­‌ی تولید و عرضه‌­ی فرآورده‌های سنجش‌دما می­‌باشد. این مجموعه، فعالیت خود را با تولید سنسورهای اندازه‌گیری دما برای صنایع ذوب و ریخته‌گری آغاز کرد.

این شرکت به منظور تمرکز هر چه بیشتر بر روی سنسورهای‌دماسنجی برای مصارف در صنایع مختلف در سال 1390 شرکت صنعتی ترمو فناوران پارس را تاسیس نمود.

     با توجه به بهره‌­برداری شایسته شرکت گروه صنعتی دفتر کل کالا از محصولات نرم‌­افزاری رایورز در حوزه‌­های مالی و بازرگانی و رضایت کاربران و مدیران این مجموعه از کیفیت خدمات تیم پروژه و کارشناسان پشتیبانی طی 5 سال گذشته، مدیریت گروه علاوه بر توسعه­‌ی رویکرد سیستمی (در راستای تکمیل سبد محصولات و سیستم‌­های یکپارچه اطلاعات مدیریت رایورز با رویکرد MIS) از جمله خرید و استقرار سامانه دستیار انبار (تحت موبایل و تبلت) در انتهای سال گذشته، اقدام به خرید و برنامه­‌ریزی استقرار سیستم‌­های یکپارچه‌­ی حوزه­‌ی مالی در شرکت ترمو فناوران پارس نموده است.  

      اهداف اصلی مدیریت از این انتخاب، بهره‌برداری از سیستم‌ها بصورت یکپارچه در یک Server تحت دو پایگاه اطلاعاتی مجزا، استفاده از امکانات برجسته‌ی سیستم‌های اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS) از جمله جداول پارامتریک، گزارشات متنوع تیپ و استاندارد در تمامی حوزه‌های عملیاتی و نیز ابزار گزارش‌ساز مدیریتی، جهت دستیابی به گزارشات ماتریسی، مقایسه‌ای جاری و سنواتی و نظائر آنها بوده است.

اخرین اخبار