هلدینگ سبکو در جمع مشتریان شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز

1401/05/15

  

پروژه استقرار راهکار جامع مبتنی بر فناوری اطلاعات با رویکرد ERP

در هلدینگ سبکو و شرکت­های گروه

شرکت اسپادانا قیر پاسارگاد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قیر، بشکه فلزی قیر و مظروف­‌­سازی قیر در ایران است. این شرکت قابلیت تولید، فروش و مظروف‌سازی انواع مختلف قیر پالایشگاهی را به صورت بشکه در بالاترین استاندارد صنعتی دارا می­‌باشد.

     شرکت اسپادانا قیر پاسارگاد در سال 1397 تأسیس گردید و در طول زمان به مدرن‌ترین تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی در خصوص مظروف‌سازی قیر و تولید بشکه مجهز شد و تاکنون محصولات خود را بیش از 40 کشور دنیا صادر نموده است. همچنین با بهره­­‌گیری از تجارب ارزنده طی سال‌های گذشته، متخصصین این شرکت در راستای صادرات انواع قیر، گام­‌های استواری درعرصه­‌ی بین‌­المللی برداشته‌اند، به طوری که با استفاده از امکانات بسته‌­بندی مدرن درکارخانه‌­های تولیدی و صنعتی خود به عنوان مجموعه‌ای پیشرو، به یکی از مطرح‌ترین و فعال‌ترین صادرکننده های قیر خاورمیانه در استان اصفهان تبدیل شده است.

     شرکت اسپادانا قیر پاسارگاد امکان ارائه خدمات متنوع در زمینه صادرات قیر از جمله تولید قیر، ساخت بشکه صادراتی، بسته‌بندی قیر، بارگیری آن داخل کانتینر یا کشتی و اظهار کالا در گمرکات کشور را دارد و این امر باعث گردیده تا شرکت سپاهان قیر جی به عنوان یک منبع قابل اطمینان در بازار بین المللی تلقی گردد و بتواند اعتماد مشتریان را کسب کند.

     مدیریت این شرکت به عنوان شرکت اصلی هلدینگ سبکو، متناسب با توسعه­‌ی کمی و کیفی فعالیت‌های گروه و با هدف بهبود سیستم‌های اطلاعاتی سازمان، استقرار نرم‌افزارهای یکپارچه اطلاعات مدیریت (MIS) را مد نظر قرار داده و در این راستا پس از بررسی دقیق شرکت‌­های نرم افزاری برتر، نهایتا شرکت مهندسی نرم­‌افزار رایورز را به عنوان تأمین­‌کننده سیستم‌­های یکپارچه و همکار استراتژیک برای تحقق برنامه‌­ی کلان توسعه‌­ی فناوری اطلاعات گروه تا نیل به هدف اصلی مدیریت ( آماده‌­سازی سازمان جهت استقرار راهکار ERP در کلیه شرکت‌های گروه سبکو) برگزیدند.

     موضوع قرارداد منعقد شده با هلدینگ سبکو در این مرحله، استقرار سیستم­‌های یکپارچه در حوزه‌های مالی و بهای تمام شده، بازرگانی (تامین، فروش و توزیع)، اداری و منابع انسانی، تولید و تجهیزات می­‌باشد که در فاز اول در شرکت اسپادانا قیر پاسارگاد (شرکت اصلی) و در فاز بعدی تسری آن به سایر شرکت­‌های زیرمجموعه از جمله : سپاهان قیر جی، پترو کالای هگمتان و سایر شرکت‌­های گروه می‌­باشد.

اخرین اخبار