• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

آغاز بکار الکامپ و تله کام در مشهد

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشینهای اداری – الکامپ- و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی – تله کام- به صورت همزمان در مشهد مقدس آغاز به کار کرد. به گزارش خبرنگار مهر، این دو نمایشگاه تخصصی با هدف ایجاد محیطی برای برقراری ارتباطات علمی و تجاری فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات از 17 تا 20 دی ماه جاری در محل دائمی‌نمایشگاه بین‌المللی مشهد پذیرای بازدید کنندگان خواهند بود.

گردهمایی متخصصان و دست اندرکاران صنعت کامپیوتر و مخابرات در شرق کشور و ایجاد ارتباط و توسعه بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است که در آن علاوه بر سازمان‌ها و مراکز دانشگاهی، شرکت‌هایی در زمینه سخت افزار، نرم افزار، اتوماسیون اداری، شبکه، ماشین‌های اداری، آموزش و خدمات اینترنت مشارکت خواهند کرد.

در این نمایشگاه در زمینه تجهیزات جانبی، الکترونیک، مخابرات، طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای کاربردی (مالی، اداری، آموزشی، برنامه نویسی و…..)، رمزگذاری و رمزنگاری، تولیدکارت‌های هوشمند، بازی‌های رایانه‌ای، لوازم جانبی و کنسول‌های بازی، دستگاههای خود پرداز، تجارت الکترونیک، تکنولوژی آموزشی، طراحی و بازاریابی الکترونیکی، تبلیغات آنلاین، تجزیه تحلیل ترافیک سایت‌ها و سایر زمینه‌های مرتبط حضور خواهند داشت. ساعت کاری این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 روزهای 17 تا 20 دی ماه است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.