• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

آمازون تصاویر EC2 را برای تغییر فرمت بزرگ آماده می کند

رایورز – خدمات تحت وب re:Invent که قرار بود در ماه نوامبر آماده شود، تازه در حال روانه شدن به بازار است و حالا اطلاعات بیشتری در مورد آنها به دست آورده ایم، مثل قیمت آن. به علاوه آمازون سرویس Data Pipeline را نیز راه اندازی کرده است.

این سرویس ابزاری است مبتنی بر سلسله وظایفی برای انتقال اطلاعات میان سرویس های تحت وب مختلفی که آمازون ارائه می دهد. این ابزار اطلاعات را میان پایگاه داده ها و مخازن اطلاعاتی یک عامل خارجی نیز انتقال می دهد.

نمونه The High Storage Eight Extra Large که به اختصار hs1.8xlarge نامیده می شود، 117 گیگ حافظه مجازی و چندین درایو 2 ترابایتی برای ظرفیت کل 48 ترابایت دارد. این مخزن ذخیره سازی 16core مجازی اختصاصی دارد که برای میزان کل 35 EC2 واحد های محاسبه در نظر گرفته شده که کمی کمتر از نصف نمونه نوع 8XL EC2 و این نمونه بر پایه آن ساخته شده است.

نمونه اصلی 88 ECU توان مجازی دارد. گفته شده است این درایوهای local در سرور فیزیکی می توانند 2.4 گیگابیت بر ثانیه از کارایی دستگاه ورودی/خروجی را از طریق Xen hypervisor دلخواه سازی شده که تمام نمونه های EC2 را که بر روی سرویس وب ابر آمازون قرار دارد اجرایی کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.