ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

آيفون جديد اين هفته رونمايي مي‌شود

رایورز – در دعوتنامه ارسالی از سوی اپل تاریخ 10 سپتامبر برای معرفی محصول جدید اپل تایید شده است و این شرکت می‌خواهد در این کنفرانس دو مدل جدید از سری گوشی‌های هوشمند آی‌فون را به همراه یک مدل از رایانه لوحی iPad معرفی کند.

به دنبال انتشار شایعات مختلف در مورد مدل جدید گوشی هوشمند اپل طی ماه‌های گذشته، این شرکت بزرگ فناوری سرانجام ارسال دعوتنامه‌های رسمی مربوط به مراسم معرفی مدل جدید گوشی هوشمند آی‌فون مربوط به سه‌شنبه هفته آینده را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار – نیوز، از مدت‌ها قبل اعلام شده بود که شرکت اپل روز 10سپتامبر مراسمی برگزار می‌کند که در آن مدل جدید گوشی هوشمند آی‌فون معرفی می‌شود و هم‌اکنون که به این تاریخ نزدیک شده‌ایم، اپل قصد دارد در این روز به صورت رسمی از گوشی هوشمند جدید خود رونمایی کند.

در دعوتنامه ارسالی از سوی اپل تاریخ 10 سپتامبر برای معرفی محصول جدید اپل تایید شده است و این شرکت بزرگ قصد دارد در کنفرانس یاد شده دو مدل جدید از سری گوشی‌های هوشمند آی فون را به همراه یک مدل از رایانه لوحی iPad معرفی کند.

طی ماه‌های گذشته منابع آگاه اعلام کردند که اپل در این اقدام مدل جدید گوشی هوشمند خود را با نام iPhone 5C در رنگ‌های مختلف و متنوع عرضه کند.

این در حالی است که دعوتنامه اپل برای مراسم هفته آینده نیز به صورت رنگارنگ تهیه شده است و از این روي می‌توان شایعات منتشر شده را تا اندازه‌ای درست دانست.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.