• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

آیفون 5S چهار روز پس از خالی شدن شارژ باطری نیز شما را زیر نظر دارد!

افراد زیادی هستند که همواره در برخورد با سرویس‌دهندگان اینترنتی و یا دستگاه‌های الکترونیکی، نگران حریم خصوصی خود هستند. پیش از این اگر این ترس تنها به فیس بوک و گوگل ختم می‌شد، اکنون باید اپل را نیز به این لیست اضافه کرد. در گزارش جدیدی که منتشر شده، هرچند براساس یک ادعای کاربر اما به نظر می‌رسد آیفون ۵S و new iPad که از پردازنده M7 بهره می‌برند، می‌توانند تا ۴ روز پس از اتمام باتری به رهگیری جابجایی‌های مکانی شما بپردازند.

البته این مسئله از سوی یکی از کاربران مطرح شده و هنوز تایید نشده است. ظاهرا Glarznak، یکی از کاربران گوشی‌های اپل که به اروپا مسافرت کرده بوده پس از اتمام باتری، متوجه معیوب بودن کابل شارژر دستگاهش می‌شود. وی پیش از خاموش شدن دستگاه، برنامه Argus را برای محسابه مسافت طی شده‌اش فعال کرده بود. ۴ روز بعد، هنگامی که وی آیفونش را شارژ کرد متوجه شد که دستگاه وی کل این مدت ۴ روز، با وجود خاموش بودن، از انرژی باقی‌مانده در باتری استفاده می‌کرده و به رهگیری مکان وی پرداخته است.

مدنظر داشته باشید که شما می‌توانید قابلیت ردیابی را خاموش کنید و ثانیا موضوع شکایت از ردگیری‌های گوگل بیشتر به علت آن‌چیزی است که در ازای این ردگیری‌ها، عاید کاربر می‌شود. از سوی دیگر تا اظهارنظر مسئولان اپل، نمی‌توان نظری قطعی در این ‌رابطه داد زیرا تا جایی که ما اطلاع داریم، پردازنده‌های M7 هیچ ارتباطی با جی‌پی‌اس دستگاه ندارند. هرآنچه که نتیجه این موضوع باشد، نشان می‌دهد دستگاه‌های الکترونیکی به درجه‌ای از پیشرفت رسیده‌اند که کاربران نیاز دارند دانش خود را همپای آ‌ن‌ها ارتقا دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.