• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

آیفون 6 در دو سایز

شرکت فاکسکان که یکی از منابع اصلی انتشار اخبار و شایعات درباره محصولات شرکت اپل است اعلام کرد که آیفون ۶ احتمالا در دو سایز تولید خواهد شد. به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، یک وب سایت چینی موسوم به ویبو به نقل از چند منبع آگاه در شرکت فاکسکان فاش کرد که تولید آیفون ۶ در دوسایز ۴٫۷ و ۵٫۷ اینچی خواهد بود. حتی این احتمال وجود دارد که نمایشگر آیفون از ۵٫۷ اینچ نیز بیشتر باشد.

همچنین گمانه‌زنیها حاکی از این است که هر دو ورژن آیفون ۶ دست کم یکی از دو تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و تشخیص چشم را داشته باشند. با توجه به اینکه زمان عرضه آیفون ۶ دست کم هشت تا ۹ ماه دیگر خواهد بود (اگر اپل به رویه عرضه آیفون در سه ماهه سوم سال ادامه دهد) می توان نتیجه گرفت که این شایعات تا زمان عرضه این گوشیها ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد.

با توجه به روند بازار این احتمال بسیار وجود دارد که اپل سرانجام روند تولید گوشی‌های صفحه بزرگ را که در سال ۲۰۱۳ بسیار محبوب شده‌اند در پیش بگیرد. عرضه آیفون‌های رنگارنگ پلاستیکی ۵C در سال جاری نشان داد که اپل از این که از قالب خود خارج شود ابایی ندارد و ورود به دنیای تولید فبلت‌ها حرکتی دیگر در این مسیر است. همچنین گمانه‌زنیها حاکی از این است که هر دو ورژن آیفون ۶ دست کم یکی از دو تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و تشخیص چشم را داشته باشند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.