ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ابتکار موتورولا: خالکوبی میکروفون بر روی گردن!

رایورز– این خالکوبی را می‌توان جزو جدیدترین «فناوری‌های پوشیدنی» به شمار آورد. شرکت موتورولا اخیراً درخواست نوعی حق ثبت اختراع نموده که به نوبه خود بدیع و قابل توجه است. به گزارش رایورز به نقل از شبکه خبری راشاتودی، این اختراع یک خالکوبی الکترونیکی است که بر روی گردن افراد کار گذاشته می‌شود. خالکوبی شامل میکروفون، گیرنده، بی‌سیم، باتری و فرستنده است و صداها را به طور مستقیم از حنجره فرد دریافت کرده و آن را از طریق دستگاه فرستنده بی‌سیم، به شنونده ارسال می‌نماید.

این خالکوبی را می‌توان جزو فناوری‌های پوشیدنی و در ردیف ساعت و عینک هوشمند به شمار آورد. این دستگاه همچنین دارای یک بخش کنترلی برای حذف نویزهای محیطی است که در نتیجه باعث می‌شود صدای فرد با شفافیت و وضوح بالاتری به مخاطب انتقال یابد. شرکت آمریکایی موتورولا با بیان این که دستگاه مزبور قادر است از طریق بلوتوث، ان‌اف‌سی یا دیگر پروتکل‌های ارتباطی سیگنال‌ها را ارسال کند، گفته این خالکوبی بر روی دیگر موجودات زنده نیز قابل استفاده است.

این موضوع شگفت‌آور را می‌توان نشانه و نمادی از پیشرفت موتورولا در حوزه دستگاه‌های پوشیدنی قلمداد کرد. بنا به گفته موتورولا، باتری استفاده شده در این دستگاه قابل شارژ است.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.