• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ابرکامپیوتر IBM در دنیای سلامتی نقشی به عهده می گیرد

رایورز – بر اساس گزارشات رسیده یک برنامه کامپیوتری و یک تبلت واتسون وجود دارد که پزشکان با کمک آن می توانند سرطان ریه را درمان کنند. ابرکامپیوتر IBM که واتسون نام دارد از یکه تازی صحنه نمایش به کمک کننده ای در مطب پزشک روی آورده است. شاید برنامه حماسی انسان علیه ماشین را که دو سال پیش پخش می شد به خاطر داشته باشید. در این برنامه ابر کامپیوتر بر قهرمان های سابق غلبه می کرد.

به گزارش رایورز به نقل از آسوشیتد پرس حالا یک تبلت واتسون و برنامه ای کامپیوتری وجود دارد که پزشکان می توانند برای درمان سرطان ریه از آن استفاده کنند و شرکت های بیمه نیز می توانند از این وسیله استفاده کنند تا بدانند به کدام یک از ادعا ها باید پرداخت کنند. برای این برنامه مربوط به سرطان، واتسون 1500 مورد سرطان ریه را از روی سوابق پزشکی تجزیه و تحلیل کرده و بیش از میلیون ها صفحه مطالب پزشکی در این مورد خوانده است.

این کامپیوتر در صورتی که مرتکب اشتباه شود و این اشتباه تصحیح شود، توانایی یادگیری دارد. واتسون که به همه این اطلاعات مسلح است به پزشکان پیشنهاد می کند احتمال موفقیت چه درمانی از همه بالاتر است و شیوه های درمانی مختلف را بر اساس اطمینان آنها اولویت بندی می کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.