• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اجرای طرح آمارگیری از بخش فناوری اطلاعات

رایورز – طرح آمارگیری از کارگاه‌های ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف تعیین سهم بخش ICT در کشور از اول آذرماه به مدت یک ماه اجرایی مي‌شود.

در این طرح که با همکاری مرکز آمار ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا مي‌شود به کارگاه‌های مرتبط به بخش فناوری اطلاعات وارتباطات با هدف محاسبه حساب‌های ملی و اقماری این بخش مراجعه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آمار ایران، همچنین شاخص‌هاي فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله تعداد کاربران رایانه و اینترنت، میزان تشکیل سرمایه و تعداد کارکنان در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات بخش‌هاي مختلف اقتصادی و چند شاخص مهم دیگر برآورده مي‌شود.

در این طرح علاوه بر معاونت طرح‌هاي آماری و معاونت اقتصادی و محاسبات ملی مرکز آمار ایران، دفتر آمارهای فرهنگی، بازرگانی و خدمات مرکز آمارایران، دفتر آمارهای صنعت، معدن و زیربنایی و همچنین دفتر حساب‌های این مرکز همکاری مي‌کنند.

اجرای این طرح با توجه به اهمیت رشد سهم بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور و ضرورت تهیه و تولید شاخص‌هاي مهم این بخش، در دستور کار مشترک مرکز آمار ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.