درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اختلال در سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۹۹ سبد کالا

سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۹۹ برای اطلاع از نحوه دریافت سبد کالا از روز‌ گذشته از کار افتاده است. اپراتور موبایل و اپراتور پیام‌کوتاه مربوطه در این زمینه می‌گویند: سرور سامانه در وزارت صنعت با ترافیک بالایی مواجه است و پاسخگویی به تمام درخواست‌ها ممکن نیست. روز جمعه وزارت صنعت، معدن و تجارت سامانه پیامکی 5000499 را برای اطلاع مردم از دریافت یا عدم دریافت سبد کالایی اعلام کرد.

سبد کالا قرار است از صبح امروز بین افراد مشمول و از طریق فروشگاه‌های منتخب توزیع ‌شود، اما روز‌ گذشته سامانه پیامکی 5000499 به‌دلیل ترافیک شبکه از کار افتاده و این اختلال سبب شده مردم با ارسال پیامک به این سامانه، پاسخی دریافت نکنند. این در حالی است که از ابتدای روز جمعه، این سامانه فعال بوده و با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز جمعه این سامانه غیر فعال شد.

یکی از اپراتورهای تلفن‌همراه که بستر سامانه 5000499 را فراهم کرده در پیگیری علت این اختلال به خبرگزاری فارس گفت: مسیر ارتباطی بدون مشکل برقرار است، احتمالا سرور در نظر گرفته شده برای این سامانه در وزارت صنعت، پیش‌بینی این حجم تقاضا را ندارد و سرور با مشکل مواجه شده است. پس از آن اپراتور پیام‌کوتاه مربوطه (CP) که خدمت پیامک انبوه با سرشماره 50004 را ارائه می‌‌کند، درباره علت اختلال در سامانه 5000499، گفت: مقصد این سامانه که از ما سرویس دریافت کرده، با ترافیک شبکه بالایی مواجه است و به‌دلیل ترافیک بالا پاسخ‌گویی به تمام درخواست‌ها ممکن نیست.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.