ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ادوبی تایید می کند که کاربران ویندوز 8 در معرض خطر استفاده از فلش هستند

مایکروسافت می گوید تا اواخر اکتبر، Baked در نمایشگرهای فلش در  IE10 ویندوز 8 به روز رسانی نمی شود. به گزارش دنیای کامپیوتر، ادوبی تأیید کرد که ویندوز 8 مایکروسافت در معرض حمله هکرهایی است که چندین هفته است کامپیوترهای شخصی را هدف قرار داده اند.

مایکروسافت گفت تا زمان “GA” – دسترسی عمومی- این باگ را رفع نمی کند و این یعنی تا 26 اکتبر، زمانی که ویندوز 8 در بازار خرده فروشی موفق شود و کامپیوترهای شخصی که به این سیستم عامل جدید مجهز هستند را به فروش برساند. یک سخنگو در پاسخ به سئوالات گفت که در صورت نیاز، در ویندوز 8 فلش را از طریق خود ویندوز به روزرسانی می کنیم.

بر روی نسخه فعلی فلش در ویندوز هشتی که به بازار عرضه شده است آخرین تغییرات اعمال نشده است، اما هنگامی که در دسترس عموم قرار بگیرد به روزرسانی امنیتی آن از طریق به روزرسانی های خود ویندوز انجام خواهد شد. مایکروسافت مسئول رفع این مشکل در نمایشگر فلش در ویندوز 8 است نه ادوبی؛ زیرا این شرکت بخشی از راهکارهای گوگل را برداشته و این نرم افزار محبوب را با مرورگر IE 10 که مرورگر جدید سیستم عامل جدید است، یکپارچه کرده است.

مایکروسافت اواخر ماه می، هنگامی که آخرین پیش نمایش ویندوز 8 را وارد بازار کرد، در مورد این حرکت سخن گفته بود. “دین هاچامویچ” مدیر اجرایی ارشد مسئول IE گفت: در آن زمان با به روزرسانی  نمایشگر فلش از طریق به روزرسانی ویندوز، مانند IE، مسائل امنیتی را برای کاربران راحت تر می کنیم.

ادوبی چیزی حدود دوهفته پیش به برخی کاربران در مورد ویندوز 8 اطلاع رسانی کرده بود. در یکی از فروم های پشتیبانی ادوبی روز 23 آگوست یکی از نمایندگان شرکت اعلام کرده بود که تا اواخر اکتبر فلش و IE 10 برای ویندوز 8 به روزرسانی نخواهند شد. کریس کمپبل، یکی از کارمندان ادوبی، گفت: از آنجایی که ویندوز 8 هنوز در دسترس عموم قرار ندارد، کانال های به روز رسانی هنوز فعال نشده اند. هر زمانی که  ویندوز 8 در اختیار همه قرار بگیرد می توانید به روزرسانی های فلش را نیز دریافت کنید.

در حالی که آخرین بار مایکروسافت، مشکلات نسخه پیش نمایش کاربر و نسخه پیش نمایشی که قرار است منتشر شود را از طریق به روزرسانی های ویندوز رفع کرده است، منظور کمپبل از کانال های به روزرسانی واضح نیست.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.