• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

ادوبی تایید می کند که کاربران ویندوز 8 در معرض خطر استفاده از فلش هستند

مایکروسافت می گوید تا اواخر اکتبر، Baked در نمایشگرهای فلش در  IE10 ویندوز 8 به روز رسانی نمی شود. به گزارش دنیای کامپیوتر، ادوبی تأیید کرد که ویندوز 8 مایکروسافت در معرض حمله هکرهایی است که چندین هفته است کامپیوترهای شخصی را هدف قرار داده اند.

مایکروسافت گفت تا زمان “GA” – دسترسی عمومی- این باگ را رفع نمی کند و این یعنی تا 26 اکتبر، زمانی که ویندوز 8 در بازار خرده فروشی موفق شود و کامپیوترهای شخصی که به این سیستم عامل جدید مجهز هستند را به فروش برساند. یک سخنگو در پاسخ به سئوالات گفت که در صورت نیاز، در ویندوز 8 فلش را از طریق خود ویندوز به روزرسانی می کنیم.

بر روی نسخه فعلی فلش در ویندوز هشتی که به بازار عرضه شده است آخرین تغییرات اعمال نشده است، اما هنگامی که در دسترس عموم قرار بگیرد به روزرسانی امنیتی آن از طریق به روزرسانی های خود ویندوز انجام خواهد شد. مایکروسافت مسئول رفع این مشکل در نمایشگر فلش در ویندوز 8 است نه ادوبی؛ زیرا این شرکت بخشی از راهکارهای گوگل را برداشته و این نرم افزار محبوب را با مرورگر IE 10 که مرورگر جدید سیستم عامل جدید است، یکپارچه کرده است.

مایکروسافت اواخر ماه می، هنگامی که آخرین پیش نمایش ویندوز 8 را وارد بازار کرد، در مورد این حرکت سخن گفته بود. “دین هاچامویچ” مدیر اجرایی ارشد مسئول IE گفت: در آن زمان با به روزرسانی  نمایشگر فلش از طریق به روزرسانی ویندوز، مانند IE، مسائل امنیتی را برای کاربران راحت تر می کنیم.

ادوبی چیزی حدود دوهفته پیش به برخی کاربران در مورد ویندوز 8 اطلاع رسانی کرده بود. در یکی از فروم های پشتیبانی ادوبی روز 23 آگوست یکی از نمایندگان شرکت اعلام کرده بود که تا اواخر اکتبر فلش و IE 10 برای ویندوز 8 به روزرسانی نخواهند شد. کریس کمپبل، یکی از کارمندان ادوبی، گفت: از آنجایی که ویندوز 8 هنوز در دسترس عموم قرار ندارد، کانال های به روز رسانی هنوز فعال نشده اند. هر زمانی که  ویندوز 8 در اختیار همه قرار بگیرد می توانید به روزرسانی های فلش را نیز دریافت کنید.

در حالی که آخرین بار مایکروسافت، مشکلات نسخه پیش نمایش کاربر و نسخه پیش نمایشی که قرار است منتشر شود را از طریق به روزرسانی های ویندوز رفع کرده است، منظور کمپبل از کانال های به روزرسانی واضح نیست.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.