• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

ارائه سیستم فهرست سازی توسط Splunk

این موتور جستجو حتی در صورت بروز خطا به کار خود ادامه می دهد! ویرایش جدید موتور جستجوی Splunk طوری طراحی شده است که نیازی به تهیه نسخه پشتیبان (Backup) از SAN ندارد. نسخه جدید موتور جستجوی Splunk از فناوری فهرست سازی توزیع برخوردار است که می تواند هزینه های ذخیره سازی را -برای مشتریانی که این نرم افزار را به عنوان سرویسی قابل دسترسی اجرا می کنند- کاهش دهد.

سانجی مهتا، معاون رئیس بازاریابی Splunk می گوید: «اطلاعاتی که در Splunk جمع آوری می شود بسیار حیاتی است». وی هم چنین در مورد نیاز به فهرست بندی توزیع شده توضیحاتی ارائه کرد. این شرکت ادعا می کند که Splunk Enterprise 5 به نسبت مدل های پیشین خود می تواند سریع تر گزارش ایجاد کند و نیز ابزار جدیدی دارد که می تواند نرم افزار را به برنامه های ثالث پیوند بزند.

موتور جستجوی Splunk طوری طراحی شده است که اطلاعاتی مانند فایل های log را -که توسط ماشین ها تولید شده- از سرورها و روترها جمع آوری و فهرست بندی کند. مدیران می توانند از چنین اطلاعاتی برای رفع مشکل استفاده کرده و اطمینان حاصل کنند که کارها با روندی یکنواخت پیش می رود. به علاوه این شرکت، Splunk را به عنوان ابزاری برای مدیران تجاری معرفی کرده است که به آنها امکان جمع آوری و تحلیل هوش عملیاتی را می دهد.

این اولین نسخه ای از Splunk است که از فناوری جدید فهرست بندی استفاده می کند که به عنوان بخشی از کارهای روزمره اش، موارد تکراری را یکپارچه می کند. این نرم افزار چندین کپی از فهرست هایش را ذخیره و برای پاسخ به سئوالات کاربران بر روی سرورهای مختلف استفاده می کند. اگر یکی از سرورها از کار بیافتد، فهرست سازی بر روی سرور یا سرورهای دیگر ادامه می یابد. سپس زمانی که سرور از کار افتاده دوباره شروع به کار کند، اطلاعات را از سرورهای دیگر می گیرد و به روزرسانی می شود. کاربرانی که با Splunk کار می کنند، می توانند پاسخ هایشان را از هر سرور عملیاتی بگیرند و همین مسئله، اعتبار خدمات Splunk را بالا می برد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.