• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ارتش الکترونیکی سوریه مایکروسافت را هک کرد

رایورز – این گروه در اقدام اخیر خود توانست به متن گفت‌وگوهای صورت گرفته بین کارمندان مایکروسافت نیز دسترسی پیدا کند. مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که ارتش الکترونیکی سوریه ضمن دستیابی به حساب‌های کاربری این شرکت در شبکه‌های اجتماعی، موفق شده است وارد پست الکترونیکی تعدادی از کارمندان مایکروسافت شود.

به گزارش رایورز، این گروه هکر که طی چند سال گذشته نیز مسؤولیت ورود به سیستم داخلی بسیاری از شرکت های بزرگ را نیز برعهده گرفته است، طی چند روز گذشته اطلاعات مربوط به حساب‌های کاربری سه کارمند مایکروسافت در سرویس Outlook Web Access را روی شبکه توئیتر منتشر کرد. گفته می‌شود که این گروه در اقدام اخیر خود توانست به متن گفت‌وگوهای صورت گرفته بین کارمندان مایکروسافت نیز دسترسی پیدا کند و حساب کاربری مایکروسافت در شبکه اجتماعی توئیتر را نیز هک کند.

یکی از سخنگویان مایکروسافت در این خصوص به مرکز خبری CNET توضیح داد: «حساب‌های کاربری هک شده مجددا تنظیم شده‌اند و هیچ اطلاعاتی مربوط به کارمندان مایکروسافت به خطر نیفتاده است. ما اقدامات گسترده خود را انجام می‌دهیم تا کاربران و حساب‌های کاربری خود را مقابل حملات سایبری ایمن کنیم.» “ارتش الکترونیکی سوریه” که یک گروه هکر سیاسی محسوب می شود،‌ از “بشار اسد” رئیس جمهور کشور سوریه حمایت می‌کند و این طور به نظر می‌رسد که در اقدام جدید خود قصد حمله به مایکروسافت را داشته است.

گفته می‌شود که این گروه هکری در هفته گذشته کنترل کامل حساب‌های کاربری Xbox و Xbox Support در شبکه اجتماعی توئیتر را در اختیار گرفته است. علاوه بر این، حساب کاربری Xbox در شبکه اجتماعی Instagram نیز توسط این گروه هک شده است. “ارتش الکترونیکی سوریه” با انتشار یک پیام در حساب‌های کاربری هک شده توضیح داد که اقدامات علیه مایکروسافت هنوز به اتمام نرسیده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.