• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ارسال تبلیغات هدفمند به فیسبوک

رایورز – این اعلام در پی پرده برداری Salesforce.com از  Social Key صورت می گیرد که اطلاعات اجتماعی و تجاری را با هم ادغام خواهد کرد. مشتریان Salesforce.com که علاقه مند به استفاده از سری نرم افزارهای بازاریابی فروشندگان هستند، می توانند از همکاری جدیدی که با فیسبوک شکل گرفته است برای تبلیغات هدفمندشان استفاده کنند.

ابتدا  کاربر، گروه های موردنظر خود را از سیستم مدیریت روابط مشتری Salesforce.com انتخاب می کند، مثلاً مشتریان موجود و یا مشتریان بالقوه. لیستی از ایمیل ها یا شماره تلفن ها از میان این گروه ها گلچین می شود و سپس به منظور رعایت نکات امنیتی این لیست در هم و جابجا می شود و با اطلاعات فعالی که در فیسبوک از کاربران موجود است مقایسه می گردد تا موارد مناسب پیدا شوند.

فیسبوک هویت کاربرانش را در اختیار Salesforce.com قرار نمی دهد. در عوض کاربران Salesforce.com می توانند به طور غیر مستقیم از طریق ابر بازاریابی که شامل سیستم تبلیغ اجتماعی از طریق کسب دوستان رسانه ای نیز می شود به کاربران فیسبوک دسترسی پیدا کنند.

ظاهراً این رویکرد، از مسئله حریم خصوصی مشتری که در ابر بازاریابی یکپارچه سازی فیسبوک ساخته شده است، طفره می رود و به طور بالقوه به نفع فروشندگان خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.