• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

استراتژی های جدید یاهو در مورد تلفن همراه و آینده فناوری اطلاعات

رایورز – ماریسا میر مدیر ارشد اجرایی یاهو در مورد استراتژی تلفن همراه و برخی چیزهای دیگر حرف می زند. ماریسا در اولین مصاحبه تلویزیونی اش -از زمان عهده دار شدن سمت مدیر ارشد اجرایی- در مورد فکرهایی که برای این شرکت دارد و در مورد آینده فناوری سخن می گوید.

ماریسا در جلسه انجمن اقتصاد جهانی که در سوئیس در شهر داوس برگزار شد، در مورد فناوری سخن گفت. ممکن است یاهو به عنوان یک بازیگر در عرصه موبایل شناخته شده نباشد، اما مریسا به عنوان مدیر ارشد اجرایی یاهو، شراکت را کلید موفقیت در زمینه موبایل می داند.

در اولین مصاحبه تلویزیونی از زمان برعهده گرفتن این سمت در یاهو، ماریسا به مدت 30 دقیقه با تلویزیون بلومبرگ صحبت کرد. وی در طی صحبت هایش در مورد استراتژی های یاهو در قبال صنعت موبایل، فرهنگ این شرکت و آینده فناوری سخن گفت.

وی گفت: «به فرض اینکه ما سخت افزار موبایل، سیستم عامل موبایل، یک مرورگر یا یک شبکه اجتماعی نداشته باشیم، چگونه می خواهیم رقابت کنیم؟ فکر می کنم مسئله مهم همین است و همین امر به ما اجازه شریک شدن را می دهد. این بدان معنی است که موقعیت مناسبی برای شکل دارند شراکت هایی قوی وجود دارد و این همان چیزی است که برآن تمرکز خواهیم کرد».

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.