ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

استفاده از توییتر برای حل مشکل ترافیک پایتخت ایتالیا

رایورز – ترافیک یکی از مشکلات اصلی مردم رم به شمار می‌رود. در ایتالیا به قوانین راهنمایی و رانندگی چندان توجهی نمی‌شود و بعضاً رانندگان، خودروها و موتورسیکلت‌های خود را هر کجا که بخواهند اعم از پیاده رو و یا حتی وسط خیابان پارک می‌کنند.

به نظر می‌رسد ایتالیایی‌ها در این زمینه از نبوغ خاصی برخوردارند! پلیس رم سعی دارد با استفاده از اینترنت و ظرفیت شبکه‌های اجتماعی، بر این مشکل مزمن پایتخت ایتالیا غلبه کند.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری اسکای نیوز، در طرح جدید، هر شهروندی که با خودروی پارک شده در محل غیرقانونی مواجه شود می‌تواند به حساب پلیس در توییتر اخطار بفرستد و موضوع را گزارش کند.

پلیس سپس به این پیام پاسخ می دهد و در آن مشخص می‌سازد که چه زمان به سراغ خودروی متخلف می‌آید. این کار معمولاً در عرض چند ساعت انجام می‌شود.

فرمانده جدید پلیس رم، هدف از این طرح را «ایجاد تغییر در فرهنگ» برشمرد و گفت استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای مقابله با الگوهای خاصی قانون‌گریزی و حتی جریمه کاری پسندیده است.

گفتنی است ترافیک یکی از مشکلات اصلی مردم رم به شمار می‌رود. بیش از نیمی از مردم رم از خودروهای شخصی استفاده می‌کنند. در این شهر برای هر 100 نفر حدود 70 خودرو وجود دارد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.