• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

استفاده از مانیتور نامرئی برای حفظ حریم خصوصی!

با استفاده از یک عینک جادویی می‌توان اطلاعات صفحه نمایشگر را از دید دیگران مخفی کرد.کاربران اینترنتی از دیرباز نگران نقض حریم خصوصی خود بوده‌اند. به عنوان مثال گاهی اوقات افراد مایلند به هنگام کار با رایانه، اطلاعاتی که بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود از دید دیگران مخفی بماند. هر چند تاکنون شیوه‌های زیادی در این خصوص به کار رفته ولی روش ابتکاری و جدیدی که اخیراً در وب مطرح شده، به نوبه خود قابل توجه است.

 کارشناسان کانال Brusspup در یوتیوب با انتشار ویدئویی، نحوه ساخت یک مانیتور نامرئی را نمایش داده‌اند. ‌ Brusspup در زمینه تولید طرح‌های آنافورمیک شهره است. در این روش عجیب، فقط خود کاربر می‌تواند اطلاعات مانیتور را ببیند و اطرافیان او از این مزیت بی‌بهره می‌مانند! برای تولید این نوع نمایشگر، ابتدا باید لایه بیرونی روی مانیتور را که مسئول رمزگشایی داده‌های الکترونیکی و تبدیل آنها به تصاویر است، برداشت.
در مرحله بعد به سراغ لایه زیرین مانیتور می‌رویم و از آن به مقداری که بتوان دو شیشه عینک تهیه کرد، برمی‌داریم. در این حالت مانیتور به یک صفحه نمایش سفید تبدیل می‌شود که هیچ چیز بر آن قابل مشاهده نیست. در واقع صفحه نمایشگر تولید شده، فقط برای کاربری که از این عینک جادویی استفاده می‌کند قابل مشاهده است و برای دیگران نامرئی خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.