• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

استفاده از کف دست به عنوان صفحه‌کلید در عینک‌هوشمند سامسونگ

سامسونگ پتنتی را به نام خود ثبت کرده است که مضمون آن مربوط به صفحه‌‌کلید واقعیت افزوده است. براساس آنچه که می‌توان از این پتنت استنباط کرد، گویا سامسونگ درصدد استفاده از آن در عینک‌هوشمند خود منتسب به سامسونگ‌گلس است. تصویری که به‌همراه این پتنت منتشر شده است، نشان از وجود صفحه‌کلید واقعیت افزوده دارد که از بند انگشتان به‌عنوان کلید استفاده می‌شود.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از زومیت؛ کمپانی کره‌ای سامسونگ در نظر دارد تا از کف دست شما به‌عنوان صفحه‌ی کلید مجازی استفاده کند. درصورتی که از یک دست خود برای وارد کردن متن استفاده کنید، در این صورت بند‌های انگشت سبابه‌ به‌عنوان کلیدهایی به‌منظور وارد کردن حرف‌های ABC و DEF به‌کار برده خواهند شد. انگشت میانی برای وارد کردن حروف GHI، JKL و MNO به کار برده می‌شود. نهایتا انگشت حلقه نیز شامل کلید‌های مجازی برای حروف PQRS، TUV و WXYZ خواهد بود.

آخرین ردیف از کلیدهای مجازی در اختیار کلیدهای سنتی صفحه‌کلید تلفن‌ها قرار گرفته است که می‌توان به علامت ستاره، مربع و همچنین عدد صفر اشاره کرد. در صورتی که کاربر علاقمند به استفاده از نسخه‌ی QWERTY صفحه‌کلید باشد، در این صورت هر دو دست مرد استفاده قرار می‌گیرد. انگشت شست به‌عنوان اصلی‌ترین وسیله جهت وارد کردن حورف به‌کار برده می‌شود.همچنین در اسناد منتشر شده از این پتنت استفاده از قلم، خودکار و سایر ابزار‌های مشابه نیز برای وارد کردن حروف، مجاز است.

نکته‌ی جالب توجه در مورد این پتنت امکان تغییر زبان در این صفحه کلید مجازی است. سامسونگ پتنتی را به نام خود ثبت کرده است که مضمون آن مربوط به صفحه‌‌کلید واقعیت افزوده است. براساس آنچه که می‌توان از این پتنت استنباط کرد، گویا سامسونگ درصدد استفاده از آن در عینک‌هوشمند خود منتسب به سامسونگ‌گلس است. تصویری که به‌همراه این پتنت منتشر شده است، نشان از وجود صفحه‌کلید واقعیت افزوده دارد که از بند انگشتان به‌عنوان کلید استفاده می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.