• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

“استیو جابز” مخالف تولید تلویزیون

رایورز – اسناد موجود نشان می‌دهد که اگر “استیو جابز” این روزها زنده بود هرگز سراغ تولید تلویزیون نمی‌رفت. طی چند سال گذشته بارها این شایعه منتشر شد که اپل قصد دارد گیرنده‌های تلویزیونی تولید کند. اما کارشناسان می‌گویند که اگر “استیو جابز”(Steve Jobs) این روزها زنده بود هرگز سراغ تولید تلویزیون نمی‌رفت.

به گزارش رایورز، این خبر بر پایه اطلاعات مستندی منتشر شده که در کتاب: “امپراتوری خالی از سکنه: اپل بعد از استیو جابز” گردآوری شده است. وظیفه تدوین اطلاعات مندرج در این کتاب را “یوکاری ایواتانی کین”(Yukari Iwatani) از گزارشگران اسبق وال استریت ژورنال برعهده داشته است و مرکز خبری Business Insider هم گزیده‌ای از اطلاعات آن را منتشر کرد.

 

 

نویسنده کتاب می‌گوید که در سال ۲۰۱۰ میلادی جابز به همراه ۱۰۰ تن از مدیران و کارمندان ارشد اپل جلسه محرمانه‌ای را با نام Top 100 برگزار کرد و از تمامی آنها خواست هر سوالی در مورد آینده فعالیت‌های اپل دارند، بدون هر نگرانی از او بپرسند. یکی از کارمندان از جابز پرسید که او در زمینه تولید گیرنده تلویزیون چه سیاستی دارد و مدیرعامل اسبق اپل در مقابل پاسخ داد: “نه”.

جابز در پاسخ به این کارمند گفت: «گیرنده‌های تلویزیونی یک تجارت خطرناک محسوب می‌شوند. آنها هرگز به سوددهی کامل نمی‌رسند و تولیدکنندگان هم روی لبه تیغ حرکت می‌کنند.» این نگرانی را این روزها هم کارشناسان دارند و معتقدند که اگر اپل سراغ تولید تلویزیون برود، بازی را در بازار جهانی محصولات الکترونیکی باخته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.