• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

«استیگ» راننده مرموز تخت گاز در استریت ویو گوگل ظاهر شد!

رایورز – اخیراً استیگ در تصاویر استریت‌ویو گوگل ظاهر شده است! اگر از طرفداران برنامه تلویزیونی مهیج تخت گاز یا همان Top Gear باشید حتماً شخصیت مرموز استیگ را می‌شناسید. 

استیگ یک کاراکتر مرموز در سری برنامه‌های تخت گاز است که در طول قسمت‌های مختلف این برنامه هویت خود را با پوشیدن کلاه مخفی کرده است. با وجود این‌که بعدها مشخص شد استیگ اول و دوم به ترتیب پری مک‌کارتی و بن کالینز بوده‌اند اما هویت استیگ سوم که سفیدپوش هم هست هنوز مشخص نیست.

تصویر استیگ در استریت ویوی گوگل در همان ژست همیشگی معروفش در کشور اسکاتلند دیده می‌شود و در روبروی آن یک خودروی Vauxhall Astra به چشم می‌خورد.

جالب این‌جاست که منتشر کننده این تصویر در اینترنت خود تیم گوگل مپس است. برای دیدن استیگ می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید. گفتنی است یکی دیگر از کاربران تصویری از استیگ را بدون کلاه معروفش درون همین خودرو پیدا کرده است که البته چیز زیادی از چهره‌اش را نمایان نمی‌کند.

به نظر می‌رسد سرویس Street View گوگل اخیراً با سوژه‌هایی مانند دستگیری توسط روستاییان، فرار از صحنه تصادف و … به سوژه داغ این روزها تبدیل شده است و خبرها حاکی از آن است که شاید این سرویس به نقشه تهران هم اضافه شود!

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.