• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اسمارتفون هایی که کمترین و بیشترین آمار خرابی را دارند

شرکت iFixit در زمینه تعمیر و تولید بخش های مختلف اسمارتفون ها و تبلت ها فعالیت دارد. این شرکت به تازگی آماری در مورد میزان خرابی اسمارتفون ها منتشر کرده و در این آمار گوشی هایی که بیشترین و کمترین میزان خرابی را دارند نشان داده می شوند. گوشی هایی که کمترین آمار خرابی را داشته اند دو محصول قدیمی از موتورولا هستند به نام های Droid Bionic و Atrix G4. این گوشی ها در صورت خرابی قابل تعمیر هستند در حالی که برخی اسمارتفون ها پس از خرابی قابلیت تعمیر ندارند. همچنین گوشی هایی که باتری آن ها خارج نمی شود نیز در معرض خرابی بیشتری هستند، این ها نکاتی هستند که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع هستند.

اسمارتفون های شرکت سامسونگ نیز آمار خرابی کمی دارند و قابل تعمیر هستند اما در مقابل پرت شدن بسیار حساس هستند و به شدت آسیب می بینند. گوشی هایی که بیشترین آمار خرابی دارند را عبارتند از موتورولا Droid Razr 2011 ، گوشی های آیفون و HTC One .

براساس اعلام این شرکت گوشی HTC One به دلیل اینکه باتری غیر قابل خروج دارد خیلی زود خراب می شود و تعمیر آن نیز به دلیل دور از دسترس بودن باتری کمی مشکل است. از سوی دیگر پس از باز کردن هر محموله HTC One گوشی هایی زیادی از این مجموعه دچار آسیب و خرابی هستند که شاید به دلیل جنس بدنه آن باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.