• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اسکن سه‌بعدی تا مسافت یک مترمربعی با نسل جدید اسکنرها

رایورز – نسل جدید اسکنر سه بعدی دستی با نام Sense امکان اسکن کردن مسافتی در حدود یک متر مربع را فراهم می‌کند. باتوجه به کاربردی شدن چاپگرهای سه بعدی، اسکنرهای سه‌بعدی می‌توانند فرآیند انتقال داده‌ها به چاپگر را برای تولید سه بعدی اشیا تسهیل کنند.

با کمک اسکنرهای سه‌بعدی، مدلی از اشیای مختلف یا حتی بدن انسان در کمترین زمان تهیه و به‌وسیله چاپگر سه‌بعدی تولید می‌شود. محققان شرکت 3D Systems نسل جدیدی از اسکنر سه بعدی دستی را توسعه داده‌اند که می‌تواند مسافتی در حدود یک متر مربع را اسکن کند. 
مدل استاندارد اسکنرهای سه‌بعدی رومیزی موجود، دستگاه Makerbot Digitizer است که بدون نیاز به یادگیری برنامه نرم‌افزاری مدل‌سازی یا مهارت خاصی، امکان تهیه مدل سه‌بعدی اشیای کوچک را برای کاربر فراهم می‌کند.

این اسکنر سه‌بعدی رومیزی یک هزار و 400 دلاری تنها می‌تواند مسافتی در حدود 20 سانتیمتر را اسکن کند. اما اسکنر سه بعدی دستی Sense قادر به اسکن کردن کامل بدن انسان یا هدف قرار دادن اشیای خاص بدون نیاز به برداشتن موارد موجود در پس زمینه شیء است.
با اتصال به یک دستگاه دارای سیستم‌عامل ویندوز، داده‌های اسکن سه‌بعدی به راحتی منتقل شده و توسط چاپگر سه‌بعدی قابل چاپ خواهند بود. اسکنر سه‌بعدی دستی Sense با قیمت 400 دلار به بازار عرضه شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.