• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اصرار موسس اپل بر تولید آی‌فون‌های آندرویدی

موسس اپل در مصاحبه اخیر خود گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد این شرکت سراغ تولید گوشی‌های هوشمند آندرویدی نرود و با تولید این محصولات می‌تواند هر دو بازار را به صورت گسترده در دست بگیرد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از د اینکوئیرر، «استیو وزنیاک» (Steve Wozniak) یکی از افرادی که در تاسیس اپل نقش داشته است توضیح داد که این شرکت الکترونیکی باید طرح تولید گوشی‌های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل آندروید را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

وزنیاک طی مصاحبه‌ای که با نشریه Wired انجام داد، آخرین توصیه‌های خود را به شرکت اپل اعلام کرد. او گفت که اپل باید به تولید گوشی‌های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل آندروید گوگل هم فکر کند. زیرا از این طریق اپل می‌تواند هر دو بازار را در اختیار داشته باشد. وزنیاک گفت که هیچ دلیلی وجود ندارد تا اپل بازار گوشی‌های هوشمند آندرویدی را به عنوان بازار ثانویه خود کنار بگذارد. او توضیح داد: «ما به خوبی می‌توانیم رقابت کنیم.

مردم طراحی‌های دقیق و تولیدات بی‌نقص ما را دوست دارند و آنها را با محصولات آندرویدی مشابه مقایسه می‌کنند. ما می‌توانیم به صورت همزمان در هر دو بخش ایفای نقش کنیم». با توجه به اینکه گوگل سیستم‌عامل آندروید را به صورت متن‌ باز وارد بازار کرده است، این پلت‌فرم از نظر فنی می‌تواند به راحتی در اختیار اپل قرار گیرد. به هر حال، اگر صحبت‌های اخیر «تیم کوک» (Tim Cook) مدیرعامل اپل عملی شود، این شرکت زمان زیادی را برای تحولات جدید خود سپری نمی‌کند و همان‌طور که مدیرعامل اپل گفت، این شرکت بزرگ الکترونیکی در سال 2014 میلادی وارد بخش‌های جدیدی از صنعت فناوری می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.