• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اطلاعات شخصی یک‌پنجم آمریکایی‌ها سرقت شد

در ژانویه امسال ۲۱ درصد کاربران برای دسترسی به پست الکترونیکی یا صفحه شخصی در شبکه‌های اجتماعی با مشکل مواجه شدند. اطلاعات شخصی یک‌پنجم آمریکایی‌ها سرقت شد نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان داد که ۱۸ درصد کاربران اینترنتی آمریکا با سرقت اطلاعات مهم و حیاتی خود مواجه شده‌اند.

به گزارش ایتنا، مرکز تحقیقاتی Pew Research بر پایه بررسی جدید خود اعلام کرد که داده‌های مهم از جمله اطلاعات مربوط به حساب‌های بانکی یا هویت شخصی افراد به دنبال آسیب‌پذیری‌های اخیر سرقت شده است و نه تنها جلوی این مشکل گرفته نشده است، بلکه دامنه آن وسیع‌تر می‌شود. این مطالعه در ماه ژانویه از سال جاری میلادی انجام شد و نتایج آن نشان داد که میزان سرقت اطلاعات از کاربران آمریکایی نسبت به اواسط سال ۲۰۱۳ میلادی افزایش قابل ملاحظه یافته است.

در اواسط سال ۲۰۱۳ تنها ۱۱ درصد کاربران اینترنتی آمریکایی با سرقت اطلاعات شخصی مواجه شدند. مرکز Express Tribune توضیح داد که ۲۱ درصد کاربران در این دوره زمانی برای دسترسی به پست الکترونیکی یا صفحه شخصی در شبکه‌های اجتماعی با مشکل مواجه شدند و این بزرگ‌ترین اختلال پیش روی آنها بود. این گزارش در حالی منتشر شده است که با گسترش آسیب‌پذیری Heartbleed پیش‌بینی می‌شود تعداد کاربران آمریکایی که اموال معنوی آن‌ها سرقت شده است تا چند برابر افزایش یابد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.