• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اعطای وام 2 میلیاردی به شرکت‌های دانش بنیان

رایورز – قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آمادگی این وزارتخانه برای حمایت از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان در حوزه ICT خبر داد و گفت: این وزارتخانه تا سقف 2 میلیارد تومان امکان اعطای وام به شرکت‌های دانش بنیان و تولیدی را دارد.

مرتضی براری به برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای حمایت از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان این حوزه اشاره کرد و افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت‌هایی که درخواست دریافت وام و تسهیلات دارند استقبال می‌کند.

وی با بیان اینکه در سال جاری تاکنون حدود 30 میلیارد تومان وام و تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعطا شده است، ادامه داد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از صندوق تسهیلات و وام وجوه اداره شده اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان برای ارائه تسهیلات به بخش تولید و پژوهش و نوآوری درنظر گرفته است اما شرکت‌های دانش‌بنیان تقاضا و درخواست چندانی نسبت به این موضوع ندارند و از تسهیلات این بخش استقبال نمی‌شود.
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: این وزارتخانه براساس برنامه‌های مدنظر می‌تواند به شرکت‌های متقاضی تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص دهد، اما شواهد نشان می‌دهد آن‌طور که باید این تسهیلات مورد استقبال واقع نمی‌شود.
براری الزام برای ضمانت‌های اجرایی را از جمله دلایل عدم استقبال از وام وجوه اداره شده این بخش برشمرد و گفت: شرکت‌های تولیدی و کوچک امکان تامین ضمانت‌نامه‌های بانکی را ندارند و براین اساس ترجیح می‌دهند از این تسهیلات بهره نبرند.
وی با تاکید بر برنامه‌های در دست انجام برای رفع مشکلات موجود و تسهیل نحوه دریافت وام، آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را برای حمایت از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان در این حوزه اعلام کرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.