• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اعلام جزئیات سیاست ها و قیمت گذاری های برنامه های پیوند دهنده ابرها

رایورز – در برخی موارد نیازی نیست مشتریان بابت پیوند زدن ابر و برنامه هایی که روی سیستم های خودشان نصب می کنند، هزینه اضافی بپردازند؛ اما در موارد دیگر، این کار برایشان هزینه ای را در بر خواهد داشت.

SAP برای ایجاد ارتباط میان برنامه های مبتنی بر ابر و برنامه های نصب شده روی سیستم های شخصی، یک لیست قیمت آماده کرده و سیاست های مربوط به این امور را نیز عنوان کرده است. برخی از این گزینه ها رایگان هستند و برخی دیگر هزینه ای را دربرخواهند داشت.

یکپارچه سازی برنامه ها برای SAP و برای مشتریانش مسئله ای حیاتی است. نیرویی که  شرکت با آن آرایش های هیبرید را پشتیبانی می کند برای حفظ سرمایه گذاری کاربران بر روی نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) های نصب شده روی سیستم های مورد استفاده اشخاص یا سازمان و نرم افزار HCM (مدیریت سرمایه انسانی) حیاتی است و این در حالی است که SAP در حال افزایش توانایی های ابر است.

در حال حاضر یک سرویس جدید مبتنی بر ابر ارائه می شود که فقط به عنوان گزینه ای اضافه برای مشتریان SAP -در صورت درخواست- قابل دسترسی است، اما این سرویس به بقیه نرم افزارها نیز افزوده خواهد شد از جمله Travel و BizX Talent Management که طبق یکی از ارائه های داخلی شرکت SAP دومی از طریق SuccessFactors کسب شده است.

در حال حاضر این شرکت، 7.5 درصد از اشتراک مشتری برای گزینه جدید یکپارچه سازی ابر را با قیمت حداقل 2000 دلار در ماه دریافت می کند. انتظار می رود قیمت گذاری برای افزودن این گزینه به دیگر برنامه های ابر نیز به همین صورت انجام پذیرد. سرویس یکپارچه سازی ابر در نیمه دوم سال به صورت مستقل ارائه خواهد شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.