• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه لغو شد

اکنون کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسما این مصوبه را لغو کرد تا دیگر جای بحثی نباشد.وزارت ارتباطات مصوبه دولت دهم برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه را به دلیل شرایط بازار، لزوم عدم تحمیل هزینه‌های اضافی برای مشترکین و بررسی مجدد تعرفه‌ها لغو کرد.  وزارت ارتباطات مصوبه افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه دولت دهم را لغو کرد 

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۱۷۳ مورخ ۱۶/۶/۹۲ با توجه به شرایط بازار و لزوم عدم تحمیل هزینه‌های اضافی برای مشترکین و بررسی مجدد تعرفه‌های تلفن همراه و تلفن ثابت، مصوبه‌های شماره ۱ و ۲ جلسه شماره ۱۶۰ مورخ ۱۳۹۲/۱/۱۸ کمیسیون را کان لم یکن کرد.
در دولت دهم کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با مصوبه جلسه ۱۶۰ اجازه اجرای همکدی تلفن ثابت و اخذ آبونمان ماهانه ۹۰۰ تومانی و تعیین طرح یکسان برای فلت (کردن) شبکه اپراتورهای تلفن‌همراه را صادر کرده بود. اما زمانی که وزیر ارتباطات دولت یازدهم منصوب شد، دستور توقف این مصوبه را صادر کرد؛ واعظی اما نگفت که از این پس مخابرات همکدی را چگونه اجرا یا همراه اول چگونه شبکه‌اش را فلت کند. از این رو این مصوبه مدتی است مورد مناقشه دولت و مخابرات و همراه اول است.اکنون کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسما این مصوبه را لغو کرد تا دیگر جای بحثی نباشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.