• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اقامه دعوی در مورد پروژه SAP علیه IBM

ظاهراً یکی از کارکنان IBM این پروژه را بدترین اجرای SAP خوانده است. این دعوی چند میلیون دلاری که از جانب شرکت Avantor Performance Materials (تولید کننده مواد شیمیایی) طرح شده است، ضربه سختی به IBM وارد کرده است.

این شرکت مدعی است IBM در مورد مناسب بودن بسته نرم افزاری مبتنی بر SAP دروغ گفته است تا بتواند در تجارت Avantor برنده شود. طبق دعوی اقامه شده که روز پنج شنبه در دادگاه ناحیه نیوجرسی ارائه شد، در سال 2012 شرکت Avantor تصمیم می گیرد سکوی ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) را به نرم افزار SAP ارتقاء دهد.

IBM که از فشار رقابتی شدید این شرکت و نیازهای اختصاصی مشتریانش باخبر بوده و می دانسته که Avantor نمی تواند هیچ گونه قطعی در سرویس مشتریانش را متحمل شود، از این تصمیم استقبال کرده و محصول ‘Express Life Sciences Solution’ را به این شرکت پیشنهاد داده است و گفته است که محصول به طور اختصاصی با نیازهای این شرکت تطبیق داده شده است.

راهکار ارائه شده، یک نرم افزار از پیش آماده شده است که مالکیت آن متعلق به شرکت IBM است و بر روی سکوی SAP اجرا می شود. اما Avantor پس از امضای قرارداد با IBM متوجه شد که حقیقت امر چیز دیگری است و Express life به هیچ وجه برای تجارت آنها مناسب نیست و پیاده سازی آن، تمام عملیات شرکت را تقریباً متوقف کرده است. به علاوه IBM با بر سرکار گذاشتن مشاورانی ناکارآمد و بی توجه در این پروژه، از قرارداد خود تخطی کرده است و این کارمندان، مرتکب اشتباهات متعددی در برنامه ریزی، پیکربندی و طراحی شده اند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.