• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ال‌جی سه تبلت جدید معرفی کرد

رایورز– هر سه تبلت یاد شده شامل سیستم ارتباطی QPair 2.0 می‌شوند تا به کمک این فناوری و از طریق سیستم ارتباطی بلوتوث به گوشی‌های هوشمند اندرویدی متصل شوند. شرکت کره‌ای ال‌جی سه مدل جدید از سری تبلت‌های G Pad خود را معرفی کرد و توضیح داد که هر سه رایانه لوحی یاد شده را طی هفته جاری در نمایشگاه MedPI 2014 در شهر موناکو به نمایش می‌گذارد.

به گزارش رایورز، این سه رایانه لوحی با نام‌های G Pad ۷.۰، ۸.۰ و ۱۰.۱ عرضه می‌شوند که البته نمونه قبلی آنها سپتامبر گذشته با نام G Pad ۸.۳ عرضه شد. “جانگ-سئوک پارک”(Jong-seok Park) مدیرعامل ال‌جی در بیانیه‌ای گفت: «کاربران به ما اعلام کرده‌اند که تمایل به خرید انوع مختلف دستگاه‌های موبایلی در اندازه‌های مختلف دارند. رایانه‌های لوحی بر خلاف گوشی‌های هوشمند محدود به یک اندازه نمی‌شوند و هر یک از کاربران اندازه متفاوت نمایشگر این محصولات را توقع دارند.»

این طور که بر اساس نامگذاری‌ها مشخص شده است،‌ ال‌جی قصد دارد سه رایانه لوحی را با اندازه‌های ۷، ۸ و ۱۰.۱ اینچی در سری محصولات G Pad خود روانه بازار کند.

 

 

پارک در ادامه اظهار داشت: «ما سری محصولات G Pad را برای گروه‌های مختلف کاربری طراحی کردیم. برخی از مشتریان این سری از محصولات دستگاه‌های موبایلی بزرگ را می‌پسندند و برخی دیگر قصد دارند با یک تبلت کوچک، از قابلیت‌های چندرسانه‌ای آن بهره‌مند شوند.» لازم به ذکر است که هر سه تبلت یاد شده شامل سیستم ارتباطی QPair ۲.۰ می‌شوند تا به کمک این فناوری و از طریق سیستم ارتباطی بلوتوث به گوشی‌های هوشمند اندرویدی متصل شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.