• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

امسال 1/8 میلیارد دستگاه گوشی در سراسر جهان فروخته می‌شود

رایورز – مرکز تحقیقاتی گارتنر پیش‌بینی کرد در سال ۲۰۱۳ میلادی در مجموع 81/1 میلیارد دستگاه گوشی در سراسر جهان فروخته می‌شود که این رقم رشد 4/3 درصدی فروش آن را نسبت به سال ۲۰۱۲ نشان می‌دهد.

کارشناسان مرکز تحقیقاتی گارتنر پیش‌بینی کرده‌اند که طی فصل سوم سال 2013 میلادی در مجموع 6/455 میلیون دستگاه تلفن همراه در سراسر جهان فروخته شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار نیوز، این مرکز تحقیقاتی اعلام کرده است که فروش 6/455 میلیون دستگاه تلفن همراه در این دوره زمانی سه ماهه رشد 7/5 درصدی فروش این محصولات را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

در این دوره زمانی 55 درصد گوشی‌های فروخته شده را گوشی‌های هوشمند تشکیل دادند که این رقم بیشترین میزان و رکوردی تازه در این زمینه بود.

کارشناسان مرکز تحقیقاتی گارتنر اعلام کردند که در فصل سوم امسال در مجموع 2/250 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به کاربران جهانی فروخته شد که این رقم رشد 8/45 درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند نسبت به فصل سوم سال 2012 را نشان می‌داد.

در این مدت آسیا پاسیفیک بزرگ‌ترین بازار جهان برای فروش گوشی‌های هوشمند و معمولی بود. بررسی‌ها نشان داد که فروش گوشی‌های هوشمند در منطقه آسیا پاسیفیک 3/77 درصد و فروش گوشی‌های معمولی در آن 9/11 درصد افزایش یافت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.