درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

انتشار به روز رسانی بحرانی برای فلش پلیر

شرکت ادوب یک به روز رسانی فوری برای فلش پلیر بر روی ویندوز، مکینتاش و لینوکس منتشر کرد.نسخه های اخیر فلش پلیر دارای یک آسیب پذیری می باشند که می تواند به طور بالقوه به مهاجم اجازه دهد تا از راه دور کنترل سیستم آلوده را در اختیار بگیرد. با توجه به راهنمایی امنیتی منتشر شده توسط ادوب، یک کد سواستفاده برای این آسیب پذیری(CVE-2014-0497)وجود دارد و در حال حاضر مهاجمان در حال سواستفاده از این آسیب پذیری می باشند.

کاربران ویندوز و مکینتاش که در حال استفاده از فلش پلیر نسخه ۱۲٫۰٫۰٫۴۳ و نسخه های پیش از آن می باشند باید این نرم افزار را به نسخه ۱۲٫۰٫۰٫۴۴ به روز رسانی نمایند. کاربران ادوب نسخه ۱۱٫۲٫۲۰۲٫۳۳۵ و نسخه های پیش از آن بر روی لینوکس باید فلش پلیر را به نسخه ۱۱٫۲٫۲۰۲٫۳۳۶ به روز رسانی کنند. هم چنین شرکت ادوب نسخه اصلاح شده ۱۱٫۷٫۷۰۰٫۲۶۱ را برای سیستم های ویندوز و مکینتاش منتشر کرده است.

روز گذشته گوگل کروم نسخه ۳۲٫۰٫۱۷۰۰٫۱۰۷ منتشر شد که در آن آسیب پذیری موجود در پلاگین فلش برطرف شده است. هم چنین شرکت مایکروسافت به منظور برطرف کردن آسیب پذیری پلاگین فلش در IE 10 و IE 11یک به روز رسانی برای ویندوز ۸٫۰ و ۸٫۱ منتشر کرده است. کاربران می توانند آخرین نسخه از نرم افزار فلش پلیر را از روی وب سایت ادوب get.adobe.com/flashplayer دانلود نمایند. به روز رسانی هایی که از طریق منابع دیگری قابل دسترس می باشند قابل اعتماد نیستند. این آسیب پذیری توسط Alexander Polyakov و Anton Ivanov از آزمایشگاه کسپراسکای به شرکت ادوب گزارش شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.