• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اولویت‌های وزارت ICT در سال 92

رایورز – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه پهنای باند اینترنت و شبکه ملی اطلاعات، حل مشکل کارگزاران مخابراتی از مهمترین اقدامات سال 92 این وزارتخانه و در ماه های پایانی فعالیت دولت دهم محسوب می شود.

محمد حسن نامیˈ افزود: سازماندهی آی آر پی، توسعه شبکه ملی اطلاعات از برنامه هایی است که امیدواریم بتوانیم آنها را به نتیجه برسانیم.

نامی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت اظهار داشت: حل مشکلات و مسائل مربوط به کارگزاران مخابراتی به سرعت در حال انجام است و تلاش می شود تا از توانمندی علمی که در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات وجود دارد، استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: توسعه یو اس او روستایی(تاسیس و راه اندازی سایت های روستایی تلفن بی سیم در مناطق مرتفع) از دیگر طرح هایی است که امسال ظرف مدت شش ماه اجرایی خواهد شد.

نامی گفت: 74 درصد از 150 نفر برتر رتبه کنکور سال 91 جذب دو رشته برق و کامپیوتر شدند که این آمار نشان می دهد، ظرفیت علمی بسیار بالایی در کشور وجود دارد و باید ساماندهی شود.

وی تصریح کرد: پشتیبانی و حمایت از متخصصان به ویژه نخبگان و فرهیختگان دانشگاهی که دارای استعدادهای خوبی در زمینه فناوری اطلاعات هستند، یکی از برنامه هایی است که تلاش می کنیم وزارتخانه را تحت هدایت و چتر علمی این دانشگاه ها قرار بدهیم.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.