• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اولین نمایشگاه «بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت» دایر می‌شود

اولین همایش و نمایشگاه «بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت» با رویکرد سبک زندگی سالم، سوم و چهارم اسفندماه امسال در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی برگزار می‌شود. به گزارش سرویس علمی ایسنا، اولین همایش و نمایشگاه «بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت» با همکاری وزارت بهداشت، دانشگاه صنعتی شریف و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با موضوعیت نقش بازی‌های رایانه‌ای در درمان بیماری، جایگاه بازی رایانه‌ای در ارتقای سلامت جامعه، آموزش و بازی رایانه‌ای، فرهنگ و بازی رایانه‌ای و نقش بازی رایانه‌ای در تغییر سبک زندگی جامعه برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، در روز اول این همایش دو روزه از 9 بازی سلامت محور هم رونمایی شده و مقالات و سخنرانی‌هایی در حوزه گیم و سبک زندگی ارائه می‌شود و در پایان همایش به شرکت کنندگان مدرک معتبر اعطا خواهد شد. در حاشیه این همایش مسابقات گیم با کنسول‌های بازی و دسته بازی کینکت در محل نمایشگاه برگزار می‌شود.

گروه مخاطب این همایش، تمام اقشار جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان، خانواده‌ها، فعالان حوزه تکنولوژی و دیجیتال، فعالان سلامت و بهداشت، سازندگان گیم، تمامی گروه‌های علوم پزشکی فعال در حوزه بهداشت، درمان و پیشگیری از قبیل پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، بهداشت‌کاران، توانبخشان، روانشناسان، تمامی گروه‌های فعال در حوزه آموزش‌های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، دانشگاهیان، فرهنگیان، ورزشکاران، هنرمندان، کارکنان وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، فعالین حوزه تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات و فناوری‌های نوین از جمله تولید کنندگان بازی و نرم افزارهای رایانه‌ای هستند. بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به‌ نشانی http://game.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.