• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ايکس‌وان مايکروسافت رونمايی شد

مراسم رونمایی از نسل سوم کنسول‌های شرکت مایکروسافت یا همان ایکس‌باکس وان برگزار شد.ایکس‌باکس وان که هشت سال بعد از ایکس‌باکس 360 معرفی شد از لحاظ سخت‌افزاری ارتقاء پیدا کرده و ویژگی‌های جدیدی به آن افزوده شده است.شرکت مایکروسافت ادعا کرده که قدرت این کنسول جدید در پردازش چهار برابر ایکس‌باکس 360 است و از لحاظ گرافیکی قدرتی 10 برابر بیشتر از برادر کوچکتر خود دارد.
شرکت مایکروسافت برای افزایش قدرت کنسول خود یک پردازشگر هشت هسته‌ای را روی ایکس‌باکس وان قرار داده است. علاوه بر این امکانات یک هارد 500گیگابایتی، خروجی‌های HDMI و USB 3.0 از دیگر قابلیت‌هایی هستند که روی ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده‌اند.همچنین ایکس‌باکس وان مجهز به یک درگاه Blu-Ray بوده و علاوه بر این کاربر می‌تواند بوسیله‌ی این دستگاهاز نرم‌افزار Skype استفاده کند.
Kinect جدید هم در این مراسم رونمایی شد. سنسور کینکت جدید تصاویر را با کیفیت فول اچ دی دریافت می‌کند و علاوه بر قدرت تحلیل تصاویر می‌تواند صدای کاربر را هم بررسی کند. این محصول جدید حرکت بدن را بهتر تحلیل می‌کند و همین امر سبب می‌شود که کاربر کنترل بازی را بهتر در دست گیرد.همچنین این امکان به کاربر داده می‌شود تا از صحنه‌های بازی کردن خود بوسیله‌ی کنسول فیلم بگیرد و با ویرایش آنها، کلیپ‌هایی را برای نمایش روی اینترنت قرار دهد.

رویترز اعلام کرده است که به همراه این کنسول، 15 بازی تا آخر سال عرضه می‌شود. از این 15 بازی، چهار بازی متعلق به شرکت بازی سازی EA است. کنسول جدید شرکت مایکروسافت یا همان رقیب جدی پلی‌استیشن 4 که مجهز به یک رم هشت گیگابایت است؛ آخر امسال روانه‌ی بازار خواهد شد اما تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نیست.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.