• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اپل احتمالا شرکت خودروسازی Tesla را می‌خرد

ایلون موسک (Elon Musk) مدیرعامل شرکت خودروسازی Tesla اعلام کرد که سال گذشته جلساتی را با شرکت اپل برگزار کرد تا احتمال واگذاری یا ادغام با این شرکت بزرگ الکترونیکی بررسی شود که البته این اتفاق هم‌اکنون انعکاس بیشتری داشته است. به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از فارس نیوز، در این زمینه انواع شایعات منتشر شده است.

در برخی از این شایعات گفته می‌شود که استیو جابز(Steve Jobs) مدیرعامل اسبق اپل قصد داشت ساعت مچی iWatch و تلویزیون هوشمند Apple iTV را به تولید برساند و پس از آن خودروهای الکتریکی خود را تولید کند. البته باید توجه داشت که در جریان این فرآیند آدریان پریکا(Adrian Perica) مدیر مرکز ادغام و خریدهای بزرگ اپل نیز سال گذشته با مدیرعامل شرکت Tesla ملاقات‌هایی را انجام داده بود.

منابع آگاه اعلام کرده‌اند که شرکت اپل تمایل زیادی دارد یکی از جدیدترین و مقرون‌ به‌صرفه ترین خودروهای ساخت این شرکت موسوم به Model S را خریداری کند. اما هنوز به درستی مشخص نشده که نتیجه این گفت‌وگوها و مذاکرات چه خواهد شد.لازم به ذکر است که هم‌اکنون دلایل فراوانی وجود دارد که همکاری‌های گسترده اپل و شرکت Tesla را ثابت می‌کند.

موسک به‌تازگی اعلم کرد که شرکت او بزرگترین مرکز تولید باتری‌های اتومبیل در آمریکا را راه‌اندازی می‌کند. اپل در حالت کلی تمایل زیادی به باتری‌های لیتیوم – یونی دارد تا از محصولات این شرکت استفاده کند.شرکت Tesla همچنین به جمع خودروسازانی خواهد پیوست که سیستم‌عامل iOS را روی محصولات جدید خود نصب کرده‌اند. البته تاکنون ده‌ها شرکت خودروساز خبر رسمی در این زمینه منتشر کرده‌اند و Tesla هنوز مطلب رسمی در این خصوص نگفته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.