• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اپل راهش را از هکر معروف آیفون جدا کرد!

رایورز – این هکر نرم افزارها و برنامه های آیفون را به صورت مجانی روی آیفون نصب می کرد. نیکلاس آلگرا که سال گذشته پس از کسب شهرت در زمینه هک کردن خدمات پولی آیفون و استفاده رایگان، به استخدام شرکت اپل درآمده بود، پس از آنکه به ایمیل خود مبنی بر تمدید استخدامش پاسخی نداد، به حال خود رها شد.

تجربه اپل برای کار با هکری که نرم افزارها و برنامه های مجانی برای آیفون نصب می کرد، بدین ترتیب به پایان رسید. نیکلاس آلگرا که به کمکس هم معروف است، با وب سایت مشهورش به نام JailBreakMe معروف شد، وی در این وب سایت به زبان ساده توضیح داده بود که چگونه می توان سدهای امنیتی را که اپل برای نصب تدارک دیده بود، از بین برد و پس از معروف شدن، به استخدام این شرکت درآمد. 

زمانی که در سال 2012 اپل او را به عنوان یک کارآموز استخدام کرد، وی یکی از اعضای به نام جامعه هکری بود که به طور مرتب، نقاط ضعف و آسیب پذیر نرم افزار iOS اپل را به اطلاع همه می رساند.

اما آلگرا امروز فاش کرد که شرکت اپل هفته گذشته به استخدام این دانشجوی بیست ساله پایان داده است. وی دانشجوی دانشگاه براون است. امروزه استخدام هکرها در شرکت های فنی بسیار رایج شده است.

ماه گذشته چارلی میلر که به خاطر هک کردن آیفون و MacBook Air معروف است، به شرکت توییتر پیوست. George Hotz, a.k.a. Geohot هکر معروف پلی استیشن 3 نیز سال گذشته همکار کوتاهی با فیسبوک داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.