• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اکنون مایکروسافت شرکت جدید «ابزار و خدمات» شماست!

رایورز استیو بالمر، مدیر ارشد اجرایی و سهامدار، در آخرین نامه اش اعلام  کرده است که اکنون مایکروسافت رسماً یک شرکت ابزار و خدمات است و بر خواسته های سخت افزاری شرکت تأکید کرد.

مایکروسافت می خواهد اطمینان حاصل کند که سهامداران، مشتریان، شرکا و رقبایش متوجه شوند که این شرکت دیگر فقط یک شرکت نرم افزاری بزرگ نیست.

استیو بالمر، مدیر ارشد اجرایی، در نامه ای در 9 اکتبر به سهامدارانش –که مربوط به گزارش سالانه مالی 2012 بود- شعار جدید خود را تکرار کرد: شرکت ابزار و خدمات، تا این مسئله برای همه روشن شود.

تاجایی که ما می دانیم بالمر هنوز این شعار جدید را به صورت آواز در برابر هیچ مخاطب عمومی و یا خصوصی نخوانده است: «ابزار، ابزار، ابزار».

وی قبلاً این کار را در سال 2006 در مورد توسعه دهندگان برنامه انجام داده بود و آواز بدی خوانده بود: «توسعه دهندگان، توسعه دهندگان، توسعه دهندگان»؛ اما چند هفته پیش وی به سیاتل تایمز اعلام کرد که مایکروسافت می تواند و باید به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات و ابزار شناخته شود.

آخرین نامه سهامداری بالمر تأکیدی دوباره بر این پیام داشته است. وی در این نامه باز هم ادعا کرد که مایکروسافت هم چنان روی شرکایش برای تولید ابزار تجاری و مصرفی و سخت افزارهایی که مشتریان می خواهند، حساب می کند؛

اما مشخص است که مایکروسافت آن طور که برخی بینندگان و همکارانش می گویند، صرفاً برای سرگرمی و یا تشویق تولیدکنندگان تجهیزات اصلی اش به ساخت محصولاتی با طراحی بهتر وارد بازار سخت افزار نمی شود.

بالمر خاطر نشان ساخت که با حرکت به جلو، مایکروسافت برنامه ریزی کرده است که تمرکز بر روی پیشبرد “شکل های جدید” که راه های طبیعی برای استفاده از آنها وجود دارد مانند لمس، حرکت و حرف زدن را ادامه دهد.

به نظر می رسد Microsoft Surface همزمان با ایکس باکس قرار است هم چنان ادامه پیدا کند و به نظر می آید محصولات بیشتری از این خانواده تولید شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.