• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ایمیل موبایلی یاهو خراب شده است!

تعمیر این سرویس بخشی از هدف بزرگتری است که این شرکت در نظر دارد به انجام برساند: بهبود خدمات موبایلی. ماریسا مایر مدیر ارشد اجرایی یاهو معتقد است اشکالاتی در چک کردن ایمیل بر روی تلفن های هوشمند وجود دارد، اما شرکت مشغول کار بر روی این مشکل و یافتن راه حل آن است.

وی روز سه شنبه در کنفرانس Goldman Sachs’ Technology and Internet Conference در سانفرانسیسکو اعلام کرد کار ایمیل به پایان نرسیده است. کارهای زیادی وجود دارد که می توان برای بهتر کردن آن انجام داد. یکی از مسائل، مربوط به همگام سازی تلفن های هوشمند و کامپیوترهای دسکتاپ می شود. مشکل اصلی  خواندن ایمیل هایتان بر روی تلفن تان و سپس برداشتن چند گام دیگر مانند علامت زدن ایمیل هایتان به عنوان خوانده نشده است تا اینکه بر روی دسکتاپ هم به همان صورت باقی بمانند. مایر می گوید: «این مسئله موجب به هدر رفتن زمان می شود و فرصت نوآوری در این بخش وجود دارد. یاهو هنوز پاسخ این مسئله را ندارد. اما بهینه سازی استفاده ایمیل بر روی تلفن های هوشمند و کامپیوترهای شخصی کاری است که شرکت قصد دارد انجام دهد».

این مسئله فقط مثالی بود از مشکلی بزرگ تر در زمینه محتوا که شرکت سعی در حل آن دارد زیرا در عصر موبایل  که خود تولید کننده آن نیست و شبکه های اجتماعی که خود شرکت صاحب آنها نیست، با فشارهای روزافزونی برای به روز بودن مواجه است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.