ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ایمیل یاهو به روز می شود: وب، اندروید، آیفون جدید و ویندوز 8

در برنامه های جدید یاهو میل، کلمات کلیدی برای جستجوی دقیق و کامل اضافه شده اند که امکان جستجوی تمام inbox را به کاربران می دهد. میل یاهو با هدف بالا بردن سرعت، ظاهر خود را کاملاً تغییر داده و نمای صفحه -که کاربر مشاهده می کند- را ساده و موثر کرده است تا استفاده از آن آسان تر شود. این تغییرات مثبت در حال اعمال بر روی نسخه وبی یاهو و برنامه های اندرویدی آن و هم چنین برنامه های مخصوص آیفون و ویندوز 8 کامپیوتر است.

ماریسا میر مدیر اجرایی ارشد یاهو در یادداشتی در یک وبلاگ نوشت: «ما نسخه جدید میل یاهو را با هدف سرعت بیشتر طراحی کرده ایم، به این ترتیب رسیدگی به ایمیل هایتان از هر زمانی سریع تر انجام می شود. به علاوه ما inbox تان را ساده تر کرده ایم تا رفتن از قسمتی به قسمت دیگر سریع تر باشد و بتوانید تمرکز خود را به چیزی معطوف کنید که برایتان مهمتر است: پیغام هایتان».

این تغییر شامل افزودن یک scroll نامحدود در تمام برنامه های ایمیل یاهو می باشد تا کاربر بتواند در یک صفحه تمام پیغام هایش را ببیند. زمانی که کاربر وارد نسخه وبی میل یاهو می شود، مستقیماً وارد صفحه inbox خود می شود و به گفته یاهو، تنظیمات برنامه هایی که وظایف پشت پرده را انجام می دهند موجب عملکرد بهتر این سرویس شده است.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.