• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اینترنت همراه و درآمد قابل توجه گوگل

رایورز – در این رده‌بندی همچنان که انتظار می‌رود گوگل به تنهایی بیش از نصف در آمد این بازار پر سود و رو به گسترش را از آن خود کرده است.

در آماری که اخیرا سایت e-marketer ارایه داده است، سهم چند شرکت معروف اینترنتی از جمله گوگل، فیس‌بوک و تویتر از کل در آمدهای تبلیغاتی اینترنت همراه آورده شده است که در این رده‌بندی همچنان که انتظار می‌رود گوگل به تنهایی بیش از نصف در آمد این بازار پر سود و رو به گسترش را از آن خود کرده است.

بنابراین یکی از مدل‌های اصلی کسب و کار گوگل یا همان business model همچنان روی پاشنه تبلیغات می‌چرخد که با افزایش کاربران اینترنت همراه این بار به این سمت متمایل شده است. 

نکته دیگر، رشد قابل توجه این میزان سهم گوگل از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ است یعنی در عرض این دو سال بیش از یک و نیم برابر شده است. در رده بعدی، فیس‌بوک قرار دارد که با رشد خیره کننده نسبت به سال قبل در واقع سهمش از درآمد تبلیغات اینترنت همراه نسبت به سال قبل سه برابر شده است و به همراه گوگل جمعا حدود هفتاد درصد این بازار را به خود اختصاص داده‌اند. 

اما سهم تویتر به هیچ وجه قابل مقایسه با این دو غول نیست و نسبت به سال گذشته هم رشد اندک و لاک‌پشت‌گونه‌ای داشته است و از ۱.۵۷ درصد به ۱.۸۵ درصد رسیده است.
 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.