• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اینتل اندروید را به سیستم عامل اصلی خود تبدیل می‌کند

با این حساب می‌توان از حالا اندروید را در حال ورود به قلمرویی دانست که پیش از این متعلق به ویندوز بود. اگر تا پیش از این کوچک‌ترین شکی درباره قصد شرکت اینتل برای تبدیل سیستم عامل اندروید به محوری‌ترین سیستم عامل جهان وجود داشت، در هفته‌های اخیر با گفته‌های مدیران این شرکت، تردیدها در حال از بین رفتن است.به نظر می‌رسد که اینتل قصد دارد تا از اندروید، ویندوزی نوین بسازد و همان کاری که سال‌ها پیش در حمایت از سیستم عامل ویندوز انجام داد را با سیستم عامل گوگل تکرار کند.

به گزارش ایتنا در نشست سرمایه‌گذاران این غول صنعت پردازنده، کرک اسکواژن به عنوان مدیر مشتریان در بخش کامپیوترهای خانگی اینتل در این باره گفت: «در حقیقت در طول یک دهه اخیر ۱۰۰% تمرکز ما در بخش مشتریان بر روی مایکروسافت گذاشته شده بود و هم اکنون شروع به دیدن بازاری نوین کرده‌ایم: در خواست بالا برای اندروید.»
وی افزود: «بسیاری از اپلیکیشن‌های اندروید برای تلفن‌ها نوشته شده‌اند و در حقیقت درصد بسیار زیادی از آنها اصلا برای مدل LandScape طراحی نشده‌اند و نمی‌توانند در مقیاس صفحه نمایش‌های عریض بگنجند، خواه این بستر یک نوت‌بوک باشد و خواه یک کامپیوتر All In One. بنابراین ابتدا باید یک سری کارها در این زمینه انجام شود، ابتدا باید اندروید را به سطح ۶۴ بیت برسانیم.

پس از این مرحله باید اجازه دهیم که این سیستم عامل از پردازنده‌های اتم تمام مسیر تا استفاده از خانواده Core را طی کند. ما تصمیم به تحقق این موضوع داریم تا یک تجربه بزرگ‌ را در راه رسیدن به نمایشگر‌های عریض و در مقیاس بزرگ به وجود بیاوریم و امکان چند پنجره (Multi Windowing) را هم مهیا کنیم.»
به‌این‌ترتیب با قطعیت حمایت غول صنعت ساخت پردازنده می‌توان آینده اندروید را روشن‌تر از پیش دانست به نحوی که اسکواژن دراین‌باره می‌گوید: «استراتژی ما بسیار ساده است، ما تنها از نیازهای بازار پشتیبانی خواهیم نمود.» با این حساب می‌توان از حالا اندروید را در حال ورود به قلمرویی دانست که پیش از این متعلق به ویندوز بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.