• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بابا نوئل به مایکروسافت بیش از گوگل علاقه دارد!

رایورز– وزارت دفاع آمریکا: به نقشه‌های «بینگ» بیش از نقشه‌های «گوگل» اعتماد داریم. فرماندهی نیروی هوایی آمریکا قصد دارد برای تعیین و نمایش مسیر حرکت بابا نوئل، از نقشه‌هایی که توسط شرکت مایکروسافت تولید می‌شود، استفاده کند. از چندی پیش بین گوگل و مایکروسافت بر سر این موضوع رقابت در گرفته بود ولی پیروزی نهایی به مایکروسافت رسید. کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند شروع حرکت بابانوئل و مسیر سفر هیجان‌انگیز وی را به طور آنلاین دنبال کنند.

به گزارش رایورز به نقل از شبکه خبری راشاتودی، در سال گذشته نیز وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده بود که به نقشه‌های «بینگ» بیش از نقشه‌های «گوگل» اعتماد دارد. بینگ موتور جست‌وجوی متعلق به شرکت مایکروسافت است. گفتنی است ردگیری مسیر سفر بابا نوئل از سال 1995 آغاز شد. در آن سال روزنامه سیرز رئوباک، شماره تلفنی را که کودکان می‌توانستند از طریق آن با بابا نوئل صحبت کنند منتشر کرد. البته وقتی کودکان به این شماره زنگ می‌زدند، به جای صحبت با بابانوئل با دفتر فرماندهی نیروی هوایی آمریکا مواجه می‌شدند. سپس افسران ارتش با استفاده از رادارهای خود، اطلاعاتی از محل حضور بابانوئل به کودکان ارائه می‌نمودند.

شرکت گوگل در سال 2004 به این پروژه پیوست و همکاری با نیروی هوایی آمریکا را از سال 2007 آغاز کرد. در سال 2012 فرماندهی این نیرو استفاده از نقشه‌های گوگل را کنار گذاشت و به سراغ نقشه‌های تولید مایکروسافت رفت. امسال این روند تکرار شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.