• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بازرسان آمازون برنامه های تجاریSAP را تأیید می کنند

غول های تکنولوژی، آسمان ابری را می بینند و بارش سکه های طلا را پیش بینی می کنند. برنامه های قدرتمند تجاری SAP مجوز گرفته اند که روی ابر آمازون اجرا شوندآمازون روز پنج شنبه اعلام کرد که برنامه های نرم افزارهای بزرگ ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی)، PLM (مدیریت چرخه عمر محصول)، SCM (مدیریت زنجیره تامین)، SRM (مدیریت روابط تأمین کنندگان)، برای خدمات وب سایت آمازون (AWS) تأیید شده و مجوز گرفته اند.

گرفتن مجوز بدین معناست که نرم افزارهای SAP آزمایش شده و به طور بالقوه اصلاح شده اند تا بر روی AWS و زیرساخت های ذخیره سازی و EC (نوعی سرویس وب که ظرفیت متغیری بر روی ابر در اختیار کاربر قرار می دهد) اجرا شوند.

این نرم افزارها را می توان از طریق موبایل خریداری کرد و در صورت بروز هر مشکلی، مشتریان پشتیبانی می شوند. چیزی که در این بین برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است این است که استفاده از این سرویس ها به این معناست که می توانند بدون نیاز به خرید و نگهداری سرور، از SAP استفاده کنند.

این مجوزها در حالی داده شده اند که ماه گذشته، سکوی پایگاه داده های حافظه داخلی SAP Hana One برای استفاده روی وب سایت آمازون قرار گرفته بود و هم اکنون نیز در بازار این وب سایت، قابل دسترسی است.

این مسئله، گام بزرگی برای SAP و آمازون محسوب می شود. داشتن مجوز، راهی است به سوی استفاده گسترده از یک محصول، زیرا این مجوز یعنی تأمین کنندگان هر دو سوی خدمات توافق کرده اند که در مورد تکنولوژی مورد نظر با یکدیگر همکاری کرده و پشتیبانی لازم را ارائه دهند. این یعنی مشتریان به حال خود رها نمی شوند و هنگام مواجه با مشکل، سرگردان نمی مانند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.