• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بالمر دلایل استعفایش را اعلام کرد

رایورز– پس از اعلام خبر بازنشستگی خودخواسته بالمر، بسیاری به دنبال کشف دلیل این اقدام برآمدند. در آگوست سال جاری استیو بالمر (Steve Ballmer) مدیر عامل 57 ساله مایکروسافت از عزم خود برای استعفا خبر داد.

بالمر گفت قصد دارد در 12 ماه آینده خود را بازنشسته کند. این خبر همانند یک شوک بزرگ پیامدهای زیادی به دنبال داشت و حتی سهام مایکروسافت نیز از آن متاثر شد. بسیاری به دنبال کشف دلیل این اقدام برآمدند.

به گزارش رایورز، بالمر چندی پیش در مصاحبه با وال استریت ژورنال دلایل استعفای ناگهانی‌اش را تشریح کرد. آقای بالمر از فشارهای شدید هیات مدیره مایکروسافت بر وی سخن گفته و اظهار داشت آنها از ژانویه سال گذشته به وی فشار آورده‌اند که روند تبدیل مایکروسافت به یک شرکت «دستگاه‌ها و خدمات» را سرعت بخشد.

وی گفت در ماه می این گونه با خود اندیشیدم که طرز فکر من باعث کندی امور در دوران گذار می‌شود و لذا همانند یک سدی در مقابل مسیر حرکت هیات مدیره قرار دارم. بنابراین آنها باید مرا کنار می‌گذاشتند.

از سخنان آقای بالمر این گونه بر می‌آید که وی با از خودگذشتگی، قصد دارد از کار در مایکروسافت کناره بگیرد تا با سپردن سکان مدیریت این شرکت به دست فرد جدیدی که با افکار و راهکارهای هیات مدیره همخوانی بیشتری دارد، به حفظ اقتدار این شرکت کمک نماید.

بر اساس این گزارش، پس از اعلام خبر بازنشستگی خودخواسته بالمر، لیست کوچکی شامل چهار نامزد احتمالی برای به دست گرفتن سکان رهبری مایکروسافت منتشر شد که استفان الوپ (Stephen Elop) مدیر عامل سابق شرکت نوکیا یکی از آنهاست. از آلن مولالی (Alan Mulally) مدیر عامل شرکت خودروسازی فورد نیز به عنوان یکی دیگر از این گزینه‌ها یاد می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.