ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

با بارگذاری یک میلیارد بار،جیمیل محبوب‌ترین ابزار برای هواداران اندروید شد

رایورز-شرکت گوگل اعلام کرد که ابزار مربوط به سرویس پست الکترونیکی Gmail مخصوص سیستم‌عامل اندروید تاکنون بیش از یک میلیارد بار بارگذاری شده است و به عنوان محبوب‌ترین ابزار اندرویدی جهان نامیده می‌شود. ابزار Gmail روی فروشگاه اینترنتی Google Play به قدری نزد کاربران جهانی محبوب است که تعداد بارگذاری‌های آن چند روز قبل از مرز یک میلیارد بار هم گذشت و “ساندر پیچای”(Sunder Pichai) مدیر مرکز توسعه اندروید خبر این رکورد شکنی را اعلام کرد.

به گزارش رایورز، او روی صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی Google+ نوشت: «بسیار خرسندم که Gmail App مخصوص سیستم‌عامل اندروید تاکنون بیش از یک میلیارد بار بارگذاری شده است.» البته باید توجه داشت این مسئله به این معنی نخواهد بود که Gmail در سیستم‌عامل اندروید بیش از یک میلیارد کاربر دارد.

شرکت گوگل نیز بر همین اساس در صفحه اختصاصی مربوط به Gmail در فروشگاه اینترنتی Google Play تعداد دفعاتی که این ابزار نصب شده است را اعلام کرده و به تعداد بارگذاری‌های آن اشاره‌ای نکرده است.

 

 

در برخی گزارش‌ها هم اعلام شده است که بخشی از این یک میلیارد بارگذاری مربوط به حساب‌های کاربری غیرفعال می‌شود و در بخش دیگر این ابزار به صورت پیش‌فرض روی بسیاری از گوشی‌های اندرویدی به دست کاربران جهانی می‌رسد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.