• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

با پروازGalaxy Note 2 ، سامسونگ قدرت را حس می کند!

رایورز – شرکت سامسونگ به CNET گفته است که پس از رونمایی از آیفون 5 -آخرین تصویر از بهترین محصول- فروش بهترین محصولش یعنی Galaxy S III بالا رفته است. تاد پندلتن مدیر ارشد بازاریابی سامسونگ -که مسئول بخش موبایل ها در ایالات متحده می باشد- می گوید: با وجود گلکسی نوت 2، حتی آیفون 5 اپل هم نتوانسته حرکت شرکت سامسونگ الکتریک را آهسته کند.

سامسونگ به CNET گفت: پس از رونمایی از آیفون 5، گلکسی اس 3 (محصول ترکیبی که یکی از بهترین تولیدات این شرکت کره ای است) چهار هفته فروش فوق العاده را در ایالات متحده تجربه کرد.

افزایش فروش پس از رونمایی آیفون 5 نشان می دهد که مشتریانی که منتظر بودند ببینند اپل چه چیزی ارائه می دهد، تحت تأثیر قرار نگرفتند و در عوض گلکسی اس 3 را انتخاب کرده اند.

کوین پکینگهام، مدیر ارشد تولید (که مسئول بخش موبایل ها در ایالات متحده است) در مصاحبه ای گفت: از اعداد و ارقام متعجب شدم، از خودم می پرسیدم چه خبر شده است؟ و این برای شرکتی که در تجارت تلفن های هوشمند به اوج رسیده، بسیار لذت بخش است.

این خبر خوبی است که از اپل پیشی گرفته و با بهترین برند در نوع خود که عملاً همان جذابیت های آیفون را دارد، بر بازار تسلط یافته ایم. سامسونگ با جلب توجه در مورد آخرین محصولش، گلکسی نوت 2، که در اندازه ای بزرگ ارائه شده است می خواهد این وضعیت را ثابت نگه دارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.