• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

با پلتفورم جدید سامسونگ تمام وسایل اینترنتی خانه با یک برنامه کنترل می‌شود

شرکت فناوری سامسونگ یک پلتفورم جدید با عنوان ” خانه هوشمند سامسونگ” ساخته است که کاربران را قادر می سازد تمام دستگاه ها و وسایل متصل با اینترنت خود را از طریق یک اپلیکیشن سازمان دهند. به گزارش خبرگزاری مهر، براساس اعلام شرکت سامسونگ با ساخت پلتفورم جدید، خانواده وسایل و دستگاه های هوشمند سامسونگ قرار است بیشتر از گذشته سامان یابند.

این پلتفورم جدید سامسونگ همه چیز از فناوری پوشیدنی تا ماشینهای لباسشویی را با یک اپلیکیشن کنترل می کند. این پلتفورم قرار است در نمایشگاه محصولات فناوری لاس وگاس که از روز سه شنبه 7 ژانویه (17 دی ماه) آغاز می شود به نمایش گذاشته شود. انتظار می رود که این فناوری نیمه اول سال میلادی جدید وارد بازار شود.

در مرحله اول این پلتفورم سه سرویس اصلی را به کاربران ارائه می کند، کنترل دستگاه، منظره خانه، خدمات مشتری هوشمند. کنترل دستگاه به کاربران این امکان را می دهد به تنظیمات شخصی سازی شده برای تمام دستگاه های خود روی تلفنهای هوشمند و یا تلویزیونهای هوشمند خود دسترسی داشته باشند. تنها کافی است آیکون خانه هوشمند سامسونگ را انتخاب کنید تا بتوانید دستگاه های مختلف را در یک زمان کنترل کنید، در عین حال مهم نیست که شما در اتاق نشیمن منزل خود مستقر هستید و یا در سفر خارج از کشور به سر می برید.

این خدمات به کاربر خود این امکان را می دهد تا از فرمانهای صوتی خود با گلکسی گیر ( ساعت هوشمند سامسونگ) یا دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون هوشمند استفاده کرده و به دستگاه خود بگویید که درحال ترک خانه هستید، در این حال سیستم نور و روشنایی خانه که آن هم به اینترنت متصل است هنگامی که خانه را ترک می کنید خاموش می شود.

سرویس منظره خانه به کاربر این امکان را می دهد که از مزایای دوربین داخلی دستگاه های اینترنتی سامسونگ در خانه استفاده کرده و ببیند که در خانه چه اتفاقی رخ می دهد. خدمات مشتری هوشمند نیز به کاربران این امکان را می دهد تا از زمان سرویس یک دستگاه همواره مطلع باشند و خدمات پس از فروش را تسهیل می کند.

پلتفورم خانه هوشمند سامسونگ در مرحله اول روی انتخاب تلویزیونهای هوشمند، دستگاه ها و وسایل خانه و تلفنهای هوشمند تمرکز می کند و از این نقطه به بعد این خدمات گسترده می شوند و حتی دستگاه های سایر تولید کنندگان را نیز دربر می گیرد. سامسونگ در نظر دارد در نهایت عرصه هایی چون انرژی خانه، امنیت خانه را نیز با همکاری عرضه کنندگان خدمات دسته سوم را در دست گیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.